Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisan roadstar(çift kadro bisan)

Konu, 'Bisan' kısmında Furkan köleoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Furkan köleoğlu

Furkan köleoğlu Aktif Üye

Seviye:
    arkadaşlar aranızda bisan roadstar ı olan vamı nasıl bir bisiklettir?

2. sonerveozer

sonerveozer Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    düz yolda mükkemmel bir bisiklettir, sağlam dayanıklı, ama biraz ağır.. :D

Furkan köleoğlu bunu beğendi.
  3. Yasin Doğan

Yasin Doğan Üye

Seviye:
    bisan roadstarı 15 yıldır babam kullanıyor ve suan bende hiçbir sorunu yoq yani sana demek istediğim bisikletini cok aralıkla degiştiremiyorsun ve saglam bişi istiyorsun bisan roadstar tercih ederim

4. Mücahit Kıvrak

Mücahit Kıvrak Forum Demirbaşı

Seviye:
    5 senedir mecburen kullanıyorum o demir yığınını. roadstar bence sürülecek bir bisiklet değil, biraz değil çok ağır. 21 kilo bir bisiklet olabilir mi? ortalama olarak her hafta sorun çıkıyo, ya lastiği patlıyo, ya freni bozuluyo, zaten o fren sistemini hiçbir yerde görmedim. çubuk fren! asdwhgt! park ayağıda çok tuhaf, giderken çok ses çıkarıyo, bisikleti sürerken uzaktan duyan, bu ses ne der. Cantları da hiç beğenmiyorum, resmen yılan ısırığı yaptırmak icin icad edilmiş. Son çıkan bisan roadstarları asfalt gibi veya ona benzer zeminlerde sürmen gerekiyo, taşa çakıla hiç gelmiyor. hadi hepsini geçtim, (belki inanmıcaksınız) bisikletin gidonu da koptu, kaynak yaptırdım, randıman tutmadı gidip değiştirdim. yani bisikletin dağılcaını bilsem dahi o gidonun kopması aklımın ucundan geçmez. zincir koruması çok geniş ve büyük, gereksiz ağırlık. adam. hiç, ' bu ağırlık yapar, bunun hafifini koyayım, bu kötü duruyo şunu takalım dememiş, Full Demir. Mübarek, sanki bisiklet değil motor, insanında bir kapasitesi var, o ağırlık taşınmaz. Bisiklet Sizi Taşır, Siz Bisikleti Taşımazsınız.

Bisan yılların biskletiydi, her zaman çok sağlamdı ve ESKİ BİSİKLETLERİ halen ÇOK SAĞLAM. o 10 15 yıllık roadstarlar eski kaliteli roadstarlar, kalite şimdi çok düştü. Güzel bi boya çekmiş, altı çürük sistem. çağa ayak uyduramıyor, şimdi de kaliteli bisikletler çıkarsa beliki bakılır, sitesine girip bi bakın, anlarsınız.

5. Harun Salcı

Harun Salcı Bisikletkolik

Seviye:
    Babam kullanıyor 21 kg ama yol bisikleti için güzel.Gerçi benim Roadstar'ın 2/3 ağırlığı olan bisikletime binince babamdan zor almayı başardım. :D

6. geotechme

geotechme Aktif Üye

Seviye:
    ya bakımını güzel yaparsan seni epy yıl götüren bi bisiklet bence sağlam olmasını nedenşi ağır olması :)

7. Mücahit Kıvrak

Mücahit Kıvrak Forum Demirbaşı

Seviye:
    Yani! Bende de o kadar demir olsa, bende çok sağlam olurum. elimdekinden doğru dürüst bi hayır göremedim, hergün içimden küfrediyorum. Bütün sinirimi, ondan çıkarıyorum. Giderken bisiklette değil traktör römorkundasın sanki.

8. şampiyon42

şampiyon42 Yeni Üye

Seviye:
    arkadaslar bende sıfır roadstar celık fıren bısanın eskı mallarından ben bısıklet dıye ona derım heryerını kendım montajladım ısteyen olursa satarım bılgınız olsun

9. sinan hüner

sinan hüner Aktif Üye

Seviye:
    çok ağır bi bisklet ama sağlamdır