Bisan rambo (pinokyo) restorasyon. Haziran 2017

Ismaildmr

Forum Demirbaşı
Tepki
396
İsim
Ismail demir
Bisiklet
Salcano
@Mehmet Çınar katlanir bisikletin atasi diyebilirmiyiz..gidonda katlansa baya hacmi baya kuculecek gibi.

@Mehmet Çınar katlanir bisikletin atasi diyebilirmiyiz..gidonda katlansa baya hacmi baya kuculecek gibi.

Scudo

Mehmet Çınar

Aktif Üye
Tepki
262
İsim
Mehmet ÇINAR
Bisiklet
b'Twin
@SerkanH sele borusu oarlamadi yenisini alicam uzun sele borusu bulamadim simdilik

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Mehmet Çınar etiketlerinide orjinale yakin tasarlatip yapistirirsaniz daha guzel olucak

• Beğen
Tepkiler: Afyon35

Burakgdk

Üye
Tepki
1
İsim
Burak
Bisiklet
Bisan
Merhabalar,
Bendede %100 orjinal toplamda 5 km yol yapmamisin bisan pinokyo rambo var resimlerini yukluyorum. Size sorum bu degerli bir bisikletmidir satmayi planlasam fiyati ne civardadir.

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Hipnozum

sami.k42

Aktif Üye
Tepki
255
Bisiklet
Cannondale
Maşallah çok güzel görünüyorlar.Size bir sorum olacak. Bu bisiklet pinokyo mu oluyor sahibi italyan malı diyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

(link)

Burcuu

Forum Bağımlısı
Tepki
687
Bisiklet
b'Twin
Çok güzel olmuş renk. Mavi rengi tamamlayan en olmazsa olmaz renk kahverengi bence. Seleyi ve elcikleri kahve yapacak olmanıza sevindim. Lastiklerin beyaz kısmı çok da kötü durmuyor. Pırıl pırıl olmasına gerek yok illa ki. Birazcık kirli kalsın, bisikletin karizması çizilmez :D Sticker olayına çok meraklı değilim ama sanki bu model sticker olmadan eksik duruyor. Stickerla daha hoş gözükür bence. Kola nın pas çıkarmadığına şaşırdım bu arada :komik:

Hipnozum

Üye
Tepki
6
İsim
Ömer A.
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Klasik
@Burakgdk
Merhaba Burak bey, sizden bir ricam olacaktı. Konu eski ama bisikletiniz hâlâ mevcutsa şuan, detaylı olarak yakın bir açıdan çekilmiş bir kaç resmini daha foruma yükleyebilir misiniz rica etsem? Bir bisan rambo hayrani olarak eski kullandigim bisikletimin yüzde yüz orjinalini günümüzde görmek beni çok mutlu eder inanin. Saygilar

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Çınar