Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisan nerde arkadaşlar

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında fatih köse tarafından paylaşıldı.

1. fatih köse

fatih köse Yeni Üye

Arkadaşlar çocukluğumdan beri bisiklet deyince aklıma bisan gelir. Ama 2 gün oldu yeni bir bisiklet almaya karar verip bu forumla tanışalı ve 2 gündür hayatım boyunca duymadığım çok kaliteli olduğu söylenen bir sürü marka ile tanıştım. Bu arada ben Tokatta yaşıyorum. Gittim burdaki bisikletçilere baktım, hiç birinin adını duyan yok. Aynı şekilde bu forumda da bisanın deyim yerindeyse esamesi yok:) biri bana bunu açıklayabilir mi?:eek:
    Gittiğim bisikletçide 2000 yılında üretilmiş bisanın team diye bir modeli vardı, daha doğrusu kadroda TEAM yazıyodu. Bisikletçi o kadar övdü ki artık bunlar üretilmiyo diye, bu da 10 senelik bisiklet tek kalmış deposunda bunu da kaçırırsam bir daha hiçbir yerde bulamazmışım, ömürlük bisikletmiş falan. Fiyatı da 450 lira, nerdeyse alıyodum :) ama foruma bi sorayım dedim almadan önce.

2. Anıl Kuşaksız

Anıl Kuşaksız Forum Bağımlısı

Seviye:
    fatih köse bunu beğendi.
  3. fatih köse

fatih köse Yeni Üye

Hocam benim baktığım dağ bisikletine benziyodu daha çok. Ama dikkatli bakınca kadro sanki andırıyo sizin gönderdiğinizi. Ama zaten de adamın elindeki en iyi bisiklet oymuş :) bi de 4-5 senelik bir Bianchi Aspid var. Dükkanda kendi kendine çürümemiştir heralde di mi bunlar? Belki zamanla lastikleri yıpranmış olabilir diye düşünüyorum.

4. VolkanÖzcan

VolkanÖzcan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bisan hakkında neden böyle olduğunu forumu gezersen görürsün, ancak bisanın 10 yıl önceki modelinin 450 lira edeceğini hiç sanmıyorum. Şarap değil ki bu yıllandıkça değerlensin canım.

Ceyhun Oğuz ve fatih köse bunu beğendi.
  5. aihsan

aihsan Üye

Seviye:
    450 liraya daha ii bişeye bak olmadı net üzerinden al tokatta yok diyorsan...

peşin 450 ye alınabilecek en iyi bisiklet salcano astro gözümde
    yok 550 750 arasına çıkarım dersen çeşit gittikçe artar.

o bisana gelince valla 10 yıllık bi bisiklet o parayı etmez. bianchi de o modellerini gereksiz hantal ve ağır. ki zaten eskiymiş.

kron xc 500
    sedona borla
    salcano astro

var onları ince o bütçeye yakın ama aralarından salcano astro derim. artı alırken kadro boyuna dikkat et.

fatih köse bunu beğendi.
  6. yusuf bekar

yusuf bekar Forum Bağımlısı

Seviye:
    ben bisan team kullanıyorum çok süper bir dağ bisikleti hale eskimedi ama alma bence daha yeni modeller alabilirsin 450 tl ye

fatih köse bunu beğendi.
  7. fatih köse

fatih köse Yeni Üye

Teşekkür ederim Yusuf, daha iyisini alabilmem için netten alışveriş yapmam lazım, görmeden almak gerekiyo yani. Sen ne kadar süre kullandın bisikletini? Ne zaman almıştın?