Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisan Müsteri memnuniyeti

Konu, 'Bisan' kısmında M.Haktan Derin tarafından paylaşıldı.

1. M.Haktan Derin

M.Haktan Derin Forum Bağımlısı

Seviye:
    Arkadaslar benm bisikletimin on amortisorlu masası calısmıyordu Yetkili servisine goturdugumde pek ilgilenilmedi benm yapacagım birsey yok dedi servis bende bisan firmasına bildirdim bu sorunu e-mail yolu ile 2 gun sonra beni telefonla aradılar sorunumun en fazla 1 hafta icinde giderilecegi urunun kargo ya verilecegi soylendi Simdiden Bisan firmasının ilgisine cok tesekkur ediyorum

2. mrbill_35

mrbill_35 Yeni Üye

Seviye:
    kardeşim bu gibi servislerin başaka kardeşlerimize zarar vermesini istemiyorsan o ******* firmaya şikayet etmelisin sana nasıl davrandığını söyle. bisiklet aşkına.

3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Forum içerisinde mesaj yazarken biraz daha dikkat lütfen!

kemalone bunu beğendi.
  4. turgaykoc

turgaykoc Yeni Üye

bisikletçi arkadaşlarım bazen ithalata kızmıyorum niyemi bisan firmasının servis listesine bakıyorum kendime yakın iki yere gidiyorum esnaflar diyorki adam kapatalı kaç sene oldu diyor öbürüne gidiyorum adam diyorki abi diyor servis listesine beni yazmayın diyorum adamlar hala beni listeden çıkarmıyor diyor.

yerliymiş ne yerlisi batsın gitsinler hiç acımam

5. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    Sattıkları bisikletler tamamen göz boyama amaçlı. Hi-ten kadro downhill mekanik disk frenli bisiklet, en kalitesizinden suluk ve çamurluk. Fiyatı 325 ytl mi neydi. Milletin tabii gözüne hitap ediyor, ya diyor çift amortisörlü disk fren de var, bu fiyata başka yoktur hemen almalı. Ben bir danışana almamaması gereken bisiklet olarak direk o bisikletleri örnek veriyorum. Bisan en sevmediğim marka bu bakıma belki de. Bianchi gelir ondan sonra da. Daha sonra da Salcano. Ümit bisikletmiş bilmem neymiş hiç katmıyorum bile. Yerli alacaksanız Kron, Sedona, Amoeba marka bisikletlere bakabilirsiniz.

6. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    ewt incelerken kron'nun urunleri ilgi cekici gelmisti

7. aspompa

aspompa Yeni Üye

Bisan firmasının servisleri bisikleti haşat ediyorlar arkadaşlar. Birde bisikletçi değiliz bisan bizi zorla listeye yazmış biz motorcuyuz arkadaşım ne anlarız bisikletten diye çıkışıyorlar. Şikayet ediyorsun ama adamlar hala bisan servisi Bahsi geçen servis ***** dir.

bir diğer servis ******* 8 denemede dahi vites ayarlarını yapamıyor. Frenleri sıktım diyor 7 gün sonra gevşiyor

Bisan servisi yeni bisikletin montajını yapmış ve bana vermiştir.Yemin ederim sıkmamış adamlar.Taksicinin altında kalıyorum.Önce koltuk arkaya düştü sonra gidon yamuldu.Yerlerde yuvarlandım.Bisana mail attım.Servis size bisikleti sağlam bir şekilde teslim etmiş dedi kestirdi attı Bu servis ******* haberiniz olsun çok dikkatli olun arkadaşlar

8. behcetatinc

behcetatinc Bisikletkolik

Seviye:
    FORUMDA FLOOD YAPILMASI YASAKTIR. dİĞER BİR KONU ŞAHIS VEYA FİRMA İSMİ İLE İLGİLİ SUÇLAMA YAPACAKSANIZ GERÇEK İSMİNİZ İLE ÜYE OLUNKİ ÜYELERİMİZ ARASINDA İNANDIRICILIĞINIZ OLSUN.

coffee bunu beğendi.
  9. aspompa

aspompa Yeni Üye

siteden özür diliyorum ancak eğer firma isimleri olarak yazdıklarım yayınlanacaksa ismimi telefonumu adresimi dahi vermeye hazırım arkadaşlar..
    Herkese saygılar sevgiler ...

10. Fatih Ertörün

Fatih Ertörün Bisikletkolik

Seviye:
    Şimdi sonuç olarak Bisan firması müşteri memnuniyetini sağlamak noktasında geriye düşüyor diyebilir miyiz? şu yazılanlardan sonra?

11. YollugTgN

YollugTgN Yeni Üye

Seviye:
    Kesinlikle servis sıfır. Test edilmiş onaylanmıştır...

12. evreno

evreno Üye

Seviye:
    bence firma, marka bayi isimleri sansürlenmemeli. Memnuniyetler ve şikayetler açıkça yazılmalı ki yaşanan tecrübelerden başkaları da faydalanabilsin.

hgulsenyucesoy bunu beğendi.
  13. hacker38

hacker38 Yeni Üye

Seviye:
    Bende DÜn Verdİm Servİse Bİsİkletİ BugÜn Alacagim Bakalim Nasil Gelecek Bİsİklet

14. teampasha

teampasha Forum Demirbaşı

Seviye:
    sevgili hacker:) bi kere nasıl bi servistirki 2günde alıyosun bisikleti, bisikleti yenidenmi keşfediyorlar yoksa, hangi arıza ile bıraktın bisikletini?

15. hacker38

hacker38 Yeni Üye

Seviye:
    dün akşam 7 de götürdüm şimdi işten cıkınca alacagım bisikletin bakımı bide aldıgım yerde bakmadan aldım teker yamuk cıktı ... onu yapacaklar vites ayarı bozuk yapdık dediler telefon actım olmadıysa yeniden götürürüm yada servise söylerim aldıgım yere

16. tg_28

tg_28 Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaslar bisan nuance marka bisikletim var ilk zamnlarda memnundum fakat alınca garanti karsılamıyor masrafları denilince istemiyorum artık ... !!!

17. şampiyon42

şampiyon42 Yeni Üye

Seviye:
    arkadaslar ben 1993 yılından bu yana bisan fabrıkasının servıslıgını yapıyorum ben o fırma kadar duzgun calısanını gormedım...servıslerle ılgılı sıkıntıyı fırmaya maletmeyın garantı belgesınde tuketıcının hakları yazar her konuda yardımcı olurum sızlere bısanla ılgılı...

18. Mahsun YILDIRIM

Mahsun YILDIRIM Yeni Üye

Seviye:
    İlgin Ve Anlayışın için Teşekkür ediyorum sana Kardeşim...
    Diğerlerine gelincede yazık bee yerli üretim diyonuz bisan'ın bence çokta güzel bisikletleri vardı zamanında bunları sahip çıkmayan bence bizleriz
    alacağın orta seviyedse bir bisan bisikletine kral bi modifiye çekseniz hiçte kötü olmaz bence.
    neyse iyi forumlar.