Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisan Mountain Cat

Konu, 'Bisan' kısmında Selim Çam tarafından paylaşıldı.

1. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    Yazlıkta bu bisikletten var.. Sele borusu alıcam ama çapını bilmiyorum.. Bilen varsa yazsın lütfen.. Teşekkürler..

2. korayyetgin

korayyetgin Yeni Üye

Seviye:
    Bendekinin (kız bisikleti) sele borusu dış çapı 1 inç.

Hasan Hakan Koç bunu beğendi.
  3. ||CoZuRTu||

||CoZuRTu|| Yeni Üye

Seviye:
    ben alma derim arkadasımda var alınca frenleri değiştir bence:D

HaliliOzturk bunu beğendi.
  4. Özgür!

Özgür! Bisikletkolik

Seviye:
    1) konunun tarihine dikkat lütfen.zaten şu ana kadar almıştır sele borusunu.
    2) mesajı daha dikkatli okursan bisikleti yeni almıycak zaten elindeki bisiklete sele borusu alıcak.:in:

5. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Cozurtu sen hep böyle yapıyorsun dikkatimi çekmiş bulunmakta. Hep eski mesajlara cevap yazıyorsun. Özgür'ün dediği doğru neredeyse yaz bitiyor. Adam çoktan yazlığa gitmiştir almışsa almıştır.

6. fatih__66

fatih__66 Aktif Üye

Seviye:
    yanılmıyorsam 1 inc tir
    arkadasta var ordan biliyorum

7. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    adam o bisikletin üzerine bir drag onarito aldı onuda değiştirdi şimdi treki var :D

SerdarAktas90 bunu beğendi.
  8. çiğdem yılmaz

çiğdem yılmaz Yeni Üye

arkadaşlar bende bisikletimi satmayı düşünüyorum bisikletim az kullanılmış yolda bırakmadı beni hiç lastikleri orjinal herşey kendi parçası fiyat belirlemesi yapıcam bu kriterlere göre acaba bisan mountain cat bisikletin sıfırı ne kadardır üretiliyomu halada onuda bilmiyorum gerçi bisikletim sıfır gibi taş gibi duruyo gözüm gibi baktım ama kullanamadım pek anca yazdan yaza zaten yazlıkta duruyo bana yardım edermisiniz fiyat konusunda şimdiden tşk ederim herkese

9. BEYHAN

BEYHAN Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    bisikletinizin fotoğrafları ile birlikte konuyu forumun ikinci el bölümüne koyarsanız işiniz daha kolay gerçekleşir

10. çiğdem yılmaz

çiğdem yılmaz Yeni Üye

benim amacım site yoluyla satış yapmak olmadığı için resim koymadım yanlızca sıfırının fiyatını öğrenmek istiyorum fiyat belirleyebilmem için bilen varsa die yazmıştım ama yinede teşekkür ederim

BEYHAN bunu beğendi.
  11. mtsemiz

mtsemiz Kıdemli Üye

Seviye:
    Çiğdem selamlar
    Acizane tavsiyelerim olacak. Foruma benim gibi yeni üyeymişsin. Sadece bisiklet satmak veya piyasa araştırması için üye olmadığın izlenimi edindim. Bence sende hala bir bisiklet aşkı, merakı var, ama bu ilgi açığa çıkarılmalı, baskın tutulmamalı. Onun için,
    1. Bisikletin hala taş gibiyse yazlıkta tutma. Ankara'ya getir ve yapabildiğin sıklıkta bin. Pedalla. Kilometreler devir.
    2. Tabii 90 lı yılların teknolojisi, konforu seni bir yere kadar tatmin edecek, onun için yeni bir bisiklet için bütçe ayarla, marka-model araştırması yap, forumları, tavsiyeleri oku.
    3. Sürekli bisikletle piyasada görün, arkadaşlarınla buluşmaya bisikletinle git, onlarda merak uyandır. Bisikletin faydalarından bahset.
    4. İçlerinden ilgilenen bir arkadaşına Bisan'ı hediye et. Sen de yeni bisikletini al, birlikte pedallamaya başlayın.

Sana aynen son birkaç ayda başımdan geçen olayları madde madde yazdım. 1996 model Bisan mountain cat, orijinal kadrosu, jantları, iç ve dış lastikleri, vites sistemi (zincir, aynakol ve ruble çok paslandığından değişti, ön ve arka vites halen aktif) ile 10 sene balkonda bekledikten sonra arkadaşımın altında yollara çıktı ve 2 ayda 400 km yi devirdi. Tabii bu anlattıklarım sana uymayabilir. Gönlümden geçeni aktardım. Selamlar...