Bisan İhlas Mountain Cat

Tepki
1
Elimde nerden bakarsanız 7 senedir kullanmadığım bisan mountain cat var lacivert renkli olandan.gövdesi acaba sağlammıdır.yani yaptırılmaya değermi
100tl limitim var bisikletin yazıları filn değiştiricem acaba güzel bi görünüş kazandırabilirmiyim bisiklete. şimdiden teşekkürler

Scudo

paramedik34

Forum Bağımlısı
Tepki
819
@serdar tuncay

O kadar güzel ve o kadar şık modeller varki sorunuza muhtemelen değmez diye cevaplar gelecektir..

Birde hayatın gerçeği olan satın alamama durumu vardır ki burada ikinci el çok güzel bisikletler bulabiliyorsunuz aslında biraz para biriktirirseniz..

Ama sonuçta rüzgarın oğlu olmak veya güneşin kızı olmak için zaman daralıyor yaz mevsiminin eşsiz rehavetinde pedallamak için..

O zaman düşünmeyeceksin önündeki zamanda pedallamak için bekleyen onca yolun seni çağırdığı sesin anlamını bulmak için..

Ver o 100 lirayı.. Ve biraz çabuk ol.. Zaman akıp geçiyor.. Burayada gezdiğin yerlerin fotoğraflarını koymayıda unutma..

Tepki
1
:D elbette keyfim iyiydi ama bugün bisikletciye ugradım gelen ses için capello marka 3sene önce aldığım bisikleti gösterdim çift amatisörlü sarı -kırmızı bir bisiklet adamla konuştum yavaş yavaş malzeme toplamak istediğimi söyledim adam tereddütsüz değmez diyince :S şevkim kırıldı bende daha sağlam kadro olan bşsan eski bisikletimin üstüne toplamayı düşündüm çok kararsız kaldım

Anıl Kuşaksız

Forum Bağımlısı
Tepki
508
şevkini kırmak istemem fakat benim de bisan eldorado'm vardı, o bisikletlerde bi gariplik var ki;üzerinde bi hantallık var, ne yaparsan yap düz yolda hemen hız kaybediyor, bayır aşağı giderken bile çok zor hızlanıyor. bence olduğu gibi sür, paranı yeni bisiklet için biriktir

• Beğen
Tepkiler: ufhouck