Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisan İhlas Mountain Cat

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında serdar tuncay tarafından paylaşıldı.

1. serdar tuncay

serdar tuncay Yeni Üye

Seviye:
    Elimde nerden bakarsanız 7 senedir kullanmadığım bisan mountain cat var lacivert renkli olandan.gövdesi acaba sağlammıdır.yani yaptırılmaya değermi
    100tl limitim var bisikletin yazıları filn değiştiricem acaba güzel bi görünüş kazandırabilirmiyim bisiklete. şimdiden teşekkürler

2. paramedik34

paramedik34 Forum Bağımlısı

Seviye:
    O kadar güzel ve o kadar şık modeller varki sorunuza muhtemelen değmez diye cevaplar gelecektir..

Birde hayatın gerçeği olan satın alamama durumu vardır ki burada ikinci el çok güzel bisikletler bulabiliyorsunuz aslında biraz para biriktirirseniz..

Ama sonuçta rüzgarın oğlu olmak veya güneşin kızı olmak için zaman daralıyor yaz mevsiminin eşsiz rehavetinde pedallamak için..

O zaman düşünmeyeceksin önündeki zamanda pedallamak için bekleyen onca yolun seni çağırdığı sesin anlamını bulmak için..

Ver o 100 lirayı.. Ve biraz çabuk ol.. Zaman akıp geçiyor.. Burayada gezdiğin yerlerin fotoğraflarını koymayıda unutma..:in:

Nuri Kongur ve serdar tuncay bunu beğendi.
  3. serdar tuncay

serdar tuncay Yeni Üye

Seviye:
    :D elbette keyfim iyiydi ama bugün bisikletciye ugradım gelen ses için capello marka 3sene önce aldığım bisikleti gösterdim çift amatisörlü sarı -kırmızı bir bisiklet adamla konuştum yavaş yavaş malzeme toplamak istediğimi söyledim adam tereddütsüz değmez diyince :S şevkim kırıldı bende daha sağlam kadro olan bşsan eski bisikletimin üstüne toplamayı düşündüm çok kararsız kaldım

4. Anıl Kuşaksız

Anıl Kuşaksız Forum Bağımlısı

Seviye:
    şevkini kırmak istemem fakat benim de bisan eldorado'm vardı, o bisikletlerde bi gariplik var ki;üzerinde bi hantallık var, ne yaparsan yap düz yolda hemen hız kaybediyor, bayır aşağı giderken bile çok zor hızlanıyor. bence olduğu gibi sür, paranı yeni bisiklet için biriktir

ufhouck bunu beğendi.