Bisan Freestyle sorunu...

S1ay3R

Üye
Tepki
3
Yha arkadaşlar benim bi tane bisan freestyle bisikletim var kadrosu çok ağır hi-ten hareket zor yapılıyo sizce kadroyu deistirmelimiyim yoksa ileride mi değiştirmeliyim

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru
Scudo

Ogez

Daimi Üye
Tepki
190
Bence yeni bir bisiklet almalısın...kadroya vereceğin paraya değmez...

BF Okuru

Üye
Tepki
1
şimdilik sana agır gelebilir fakat ilerde alışırsın bana da agır geliyodu en başta fakat kaslarım geliştiginden dolayı alıştım.

Hakkı Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
975
Daha kaç kere bindin ki ağır geliyor bence daha bu yaz üretilmiş 2008 bir bmx için erken karar verme ve binmeye devam ed, hemen bmx'inden vazgeçme çünkü hiç bmx'i olmayanlarda var forumda, unutma sen şanslısın bunu aklından çıkartma.Bu hobi heves olmamalı.Şikayeti bırakıp, profesyonel düşünüp konsantre olup binersen kendini geliştirsin.

İbrahimBAKAN

Forum Bağımlısı
Tepki
319
Bisiklet
Scott
Hkk abi çok haklı.Bmxine alışmalısın.Alıştıkça o ağırlık durumunu ortadan kaldıracaksın.Bu arada bu bisan freestyle hkkında bilgin varsa yazarsan güzel olur.Bende bir katalogda görmüştüm.İsmi bisan s-pro freestyle bmx diye geçiyordu.Kullananı ilk defa duydum.Yorumlarını yaz ki ark.lar bilgilensin.

S1ay3R

Üye
Tepki
3
@İbrahimBAKAN

Freestyle bmx te çelik kadro ve maşa var gyro sistemide dahil semi-professional streete daha uygun gibi geliyo hemen hemen 7-8 ay oldu alalı pek sorun yasanmadı arka dişli kırıldı ve gidon gevsedi onu sıktım o kadar ufak tefek şeyler dahil değil