Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisan Citrox

Konu, 'Bisan' kısmında Ali_Ozturk tarafından paylaşıldı.

1. Ali_Ozturk

Ali_Ozturk Aktif Üye

Seviye:
    ARKADAŞLAR ELİMDE BİR BİSAN CİTROX VAR.UCUZ DAHA İYİ BİSİKLET ALMAK İSTİYORUM(SALCANO NG 650).AMA ELİMDE 3 ADET BİSİKLET VAR.BİR YOL BİSİKLETİ , BİR BİANCHİ BAYAN BİSİKLETİ . O YÜZDEN PARAYA DA KIYAMIYORUM.SİZCE ALMALIMIYIM.YOKSA BİSAN I YÜKSELTMELİMİYİM.ÇİFT AMATİSÖRLÜ KIRMIZI-SİYAH BUNU YÜKSELTİP KULLANABİLİRMİYİM.FULL SHIMANO AMA BİSİKLETİME HİÇ ÖZEN GÖSTERMEDİM VE FRENLERİ HABİRE SORUN ÇIKARTIYOR , AYLAKOLDAN ,VİTESTEN SESLER GELİYOR.ONLARI VE MAŞAYI , GİDON , BOĞAZ ,FURÇ FLAN ONLARI DEĞİŞTİRİP KULLANMALIMIYIM.ZATEN YARIŞA GİRMİYECEĞİM AMA ARAZİLİK ALANLARA GİDİYORUM.KADRO DA FAZLA AĞIR DEĞİL...
    http://www.google.com.tr/url?sa=t&r...3MXMCQ&usg=AFQjCNHI7xGz6kvY02awWlCWUqnbg_u2-w
    bisiklet bu fotoğraf koymasını bilmediğim için bunu koydum .

2. ihsan onur şener

ihsan onur şener Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Kaliteli parça almak daha pahalıya gelir. Kadro metal sanırım. Çift amortisörlü yokuşlarda yorabilir. Onun yerine ng650 nin 2-3 model üstünü alırsanız sizi yeterince karşılayacaktır.(İGman, ASTRO 211 MD vs...)

3. Ali_Ozturk

Ali_Ozturk Aktif Üye

Seviye:
    ya öğrenciyim elimde 2 bisiklet daha var.yol bisikleti ile bianchi bayan bisikletini satılığa koyucam.3 bisiklet olduğu için babam 4. ye gerek yok diyor boşuna para diyor. ama beni hiç anlamıyo, ama ya bisan ı yükselticem ya da ng 650 alıcam...

4. ProfessionaL

ProfessionaL Onursal Üye

Adı:
    Hasan Kılınç
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    hocam buna yatırım yapmayın çünkü degmez.