Bisan Atlas hakkında

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
arkadaşlar ben bu bisikleti tam 8 sene sürdüm..birçok kaza yapmama rağmen sapasağlam durur..jantlarını hiç değiştirmedim :) dayandı yani..neyse..bir çok da değişiklik yapmiştim üzerinde..onunla inşaat santiyelerinde gezmiştik..muhtemelen 98-97 model filandi..

şimdi sizden istediğim şey 98 veya daha eski model olabilir resmini istiyorum bu bisikletin..hatırlamak istiyorum o bisikleti:( :) ..bide bu Bisan Türk markası değilmi..

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.
Scudo

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Bu bayan versiyonu, erkek versiyonu da vardı. Ben de çalınana kadar iki sene kullanmıştım bisikletimi. Süper aletti.

• Beğen
Tepkiler: Bulunmaz

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
bisan türk malıdır eskiden bende bisiklet anlamadan önce bisan dan daha iyi marka yok diyiyordum

• Beğen

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Söylemeyi unutmuşum, proje bisikletim olarak hala bir tane Bisan-İhlas Mountain-Cati'im var. İlk fırsatta BMX parçaları kullanarak güzel bir tek vites toplamayı planlıyorum. :)

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
cok aradım internette ama eski olduğu için hiç biyerde bulamadım ve buraya sordum :) teşekkür ederim hepinize..bu bayan modeli gerçi ama olsun;)
resmi haala bekliyorum..

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
galiba 99 yılıydı tam hatırlamıyorum kardeşimede almıştık bir bayan modelinden...resimdeki ile aynı renkte hala durur halada arada sürerim:D
bisikletim çalındığında 2-3 ay sürmüştüm idareten...kadrosu hafif eğildi ama onun haricinde bütün parçaları orjinal olark sapasağlam duruyo...

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
ya arkadaşlar yok mu bi bisan atlas resimi koyacak baba yğit:)
anladık hepiniz kalite hidrolik diskli aliminyum hafif kadrolu çok vitesli bisikletler kullanıorsunun ama.. olmuo yani böle:D :p

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Benim kuzenimde var bir tane... Hem de bembeyaz :) Unutmazsam gittiğimde çekerim bir iki fotosunu.

• Beğen

nikanam

Daimi Üye
Tepki
578
bende bisan atlas var. eski bisikletim. kırmızı renkli.
en kısa zamanda fotoğrafını eklerim foruma.
bu arada, gerçekten de taş gibi bisiklettir.
sedonayı alana kadar kullanıyordum, şimdi ise bana kim eşlik ederse o kullanıyor.

• Beğen

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
teşekkürler nikanam çok ii olur gerçekten hemde kırmızıymış benimkide kırmızıytdı..biran önce fotosunu çek ve foruma koy..saol:D

nikanam

Daimi Üye
Tepki
578
üstelik tüm parçaları orijinal. alındığı günkü gibi.
sadece ayaklığını ve barendlerini sökmüştüm.
en kısa zamanda çekerim fotolarını.

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
off süper:D bi kaç farklı açıdan çekersen tam süper olur..

erencaner

Forum Demirbaşı
Tepki
280
İsim
Eren Caner
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Dahon
bende de bisan eldorado vardı,o bundan da eski sanırım.
katır gibiydi at pencereden aşşağı,in aşşağı tek parça al,hiç bi halt olmadı bisiklete taş gibiydi,eskinin takoz ama sağlam telefonlarına benzetebiliriz
bu arada kız mız demem bütün bisikletlere binerdim hala da olsa binerim

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
bisan-ihlas mountain cat var 10 yıldır filan bizim yazlıkta durur, yazları tüm aile üstüne biner, bu yaz epey şeyini değiştirdik. lastik-cant, arka vites attırıcı, vites kolları, zincir, ruble, v fren sistemi, fren kolları, maşa.. bu yaz da sele ile sele borusu almak lazım.

Gökhan Seda

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Trek
Evet yaa bisanlara hastayımm.Benim de ilk bisikletim Bİsan ELDORADO'ydu;)

_CANER_

Üye
Tepki
0
işte ya bisikletçi budur bende apartmanın bodrumunda istediğin bisiklet var hemde beyaz resmini çekip koyucam buraya canavar gibi hala kullanırım bu yaz inş. değiştiricem ama bisan atlası kesinlikle atmam o benim ilk göz ağrım :)

ArınTakan

Üye
Tepki
11
bendede bisan atlas var gayet iyi bi bisiklet sanırım bu sene 10. senem oldu
ama yeni bi tane daha bisiklet alacam benim bisikletin resimini koymuştum foruma