Birşey olmaz demeyin

Tepki
2
Mahallede birkaç tur atıp eve geri döncektim bişe olmaz diye kask ve eldiven takmadan dışarı çıktım yokuş yukarı çıkıcağım için biraz hızlandım ve bi anda zincir attı ve hızlı bir şekilde yere düşüp bisiklete çarptım iyki kafamı biryere vurmadım genelde kask takmadan çıkmazdım bisikletim carraro force 530

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Scudo

Max Torque

Forum Bağımlısı
Tepki
800
İsim
Hüseyin Gündoğdu
Bisiklet
Kron
Geçmiş olsun.. iyiki birşeyiniz yok, bisiklet ne alemde?

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Geçmiş olsun. Acı olmayan bir tecrübe yaşatmışsınız, Allah bir daha göstermesin.

Oğuzhan Kabaçalı

Aktif Üye
Tepki
41
Bisiklet
Scott
Gecmis olsun. Allah korumus daha buyuk bir kaza da olabilirdi. Kaski takalim lutfen. Ne kadar onlem alinirsa o kadar iyidir.

Tepki
2
Hepinize teşşekürler genelde yokuş çıkarken zıncır atıyor başka force kulanıcılarıda şikayetci bu konuda daha öncede birkaçkez oldu böyle

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Hamza Hakkı

Forum Demirbaşı
Tepki
303
Bisiklet
Giant
Geçmiş olsun fakat normal bir durum değil bu vites atma sorunu. Aynı durum ultegra sette başıma geldi vites ayarını yaptıktan sonra bir daha hiç yapmadı. Vites ayarını kontrol etmekte fayda var bence.

Ercan Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
251
Bisiklet
Scott
Geçmiş olsun. Bu bisikletten çok vites ayarlarınden gibi. attırıcıların minimum ve maksimum noktalarını gözden geçirin.

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Geçmiş olsun. Bazen kask ve eldivene gerek duymuyoruz bende bu şekilde düşünüp yola çıktığım bir günde şu ana kadar yaptığım tek kazayı yaptım ve 2 senedir avcumun içinde izi durmakta.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Çok geçmiş olsun umarım son kazanız bu olmuş olur. Hiç bir şey ihmale gelmez her zaman tedbirli olmakta fayda var.