Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Birşey olmadı çok şükür ama neden?

Konu, 'Bisiklet Kaza Haberleri' kısmında Ekrem Yılmaztürk tarafından paylaşıldı.

1. Ekrem Yılmaztürk

Ekrem Yılmaztürk Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Dun her zamanki gibi ders sonrasi butunleme arasi , nefes aldirici zihin actirici turuma ciktim.. Vakit gece 03.00 . Ders calismayi bitirip her zamanki rotamda yaklasik 30 km biniyorum bisiklete dunde ciktim taksimden asagi inerken gumussuyu askeri hastanesini biraz gecince asagidan beyaz bir 4*4 selektor yapa yapa benim seride girip direk ustume gelmeye basladi :mad:ben asagi iniyorum hizliyim o cikiyor basiyorda basiyor :dua:ben yavasladim hemen daha da saga kaydim ama adam hic yavaslamadan baya bir yaklasti ben heralde park etcek falan diye saf saf dusundum ama yakinimdan hizlica gecince derdi baskaymis anladim, arkama baktim normal seridine dondu yoluna devam etti, plakayi vs alamadim devriye ekibe soyleyecektim sarhostu belki. Gece gece heyecan yasadim ama hala neden boyle bir hareket yapti, neden altinda jipi olan bir adam benle oynamak ister neden artistlik yapar mana veremedim :unsure:

2. oğuz d.

oğuz d. Yeni Üye

Seviye:
    Sıkıştıranlar, kendini yola atan yayalar, laf atan insanlar, kornaya deli gibi basanlar, arabadan yabancı cisim atanlar, kaldırımdan sürsene g.... diye bağıranlar...
    Bu ülkede bisiklet sürmek ne yazık ki suç!

Ekrem Yılmaztürk bunu beğendi.
  3. Nüvit Becan

Nüvit Becan Üye

Seviye:
    Adam motorcu,bizim gibi ikiteker üstünde üstümüze sürüyor,böyle bir insanlık olmaz,ama bunlara yaptırım olmadıkca bu iş böyle gider. Bu arada ,sakat bir şekilde bisiklete binen onlarcasınada Bostancı sahil yolundada rastlamak mümkün ,bu yerlerde bunlar yapılyor ise başka yerlerde neler oluyor,bir şey dendiğinde sürü şeklinde üstüne geliyorlar. Bunlara aklıselimi birilerinin anlatması gerek,zira yakında sahilde büyük ,yaralanmalı kazalara şahit olacağız. İnsanların kalabalık olduğu bir ortamda 29'' lik veya yarış bisikletleri ile sürat denemeleri yapmak hiç bir akla ve mantığa sığmaz diyorum.

Ekrem Yılmaztürk bunu beğendi.
  4. Ekrem Yılmaztürk

Ekrem Yılmaztürk Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Bende sinav sonrasinda dikkatsizligim yuzugumden birine carpma tehlikesi atlattim ve gercekten pisman olmustum , yavaslamaya calisiyorum ama hicbir zamanda yolunda giden birinin ustune surmedim , bagirmadim vs anlam veremiyorum gercekten benim korkmam o adam icin nasil bir eglence kaynagi oluyor

5. İsa Öcel

İsa Öcel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    kişilik bozukluğu