Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Birlikte uçurtma uçurmak isteyenleri akşamları İdealtepe sahile bekliyorum.

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Ergün Gündoğar tarafından paylaşıldı.

1. Ergün Gündoğar

Ergün Gündoğar Forum Bağımlısı

Seviye:
    Yeni hobim uçurtma, bundan sonra akşamları genelde 19-20.30 arası İdealtepe sahil tarafında olup uçurtma uçurmayı düşünüyorum, uçurmak için biraz uğraşıyorsunuz ama sonrası çok keyifli, katılmak isteyenleri beklerim.

Dün babadan kalma yöntem ile bir tane yaptım, 60cmlik çıta kullanmıştım, altıgen uçurtma, çok güzel uçtu, fakat ip bitince eve dönüp ip almak istedim, uçurtmayı bizimkilere vermiştim, fakat uçurtma peak yaptıktan sonra denize düşmüş :D mefta oldu anlayacağınız, ben de toysrus'a giderek 3.5ytl desenli balık uçurtmadan aldım, başlarda uçmakta zorlandı, biraz yardım aldım çevreden, tam uçurmayı başardım ip koptu, neyseki denize düşmedi, sonra ip değiştirdik, şimdi 100metre civarı canavar gibi uçuyor. :in:

Ulaşmak için cep tel: 0555 477 0 154

2. Levent_K

Levent_K Onursal Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    martı uçurtma kulübüne bekleriz.
    Uçurtmalara sevdalıysan bir bak derim.
    Yeşilköy her pazar toplanma yerimiz. Size biraz uzak ama her yerden gelen oluyor.
    Bende ufaktan bisiklete merak saldım.
    www.martiuk.org

3. Ergün Gündoğar

Ergün Gündoğar Forum Bağımlısı

Seviye:
    Çok güzel, ben zevkini yeni yeni almaya başladım, gerçi rüzgar az olunca uçurmaya çalışmak biraz zorluyor insanı, ya da bende bir acemilik var, artık ustalardan biraz yardım alırım, bu hafta olmasa bile haftaya pazar katılmak isterim.

4. Levent_K

Levent_K Onursal Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Forumda buluşma yerlerini ve zamanını bulabilirsiniz...