Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Birkaç sorum var yardımlarınızı bekliyorum.

Konu, 'Street & DJ' kısmında dorkan332 tarafından paylaşıldı.

1. dorkan332

dorkan332 Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Şuan bir dj bisiklet alıcam fakat düz maşamı amortisörlü maşamı olucagını kararlaştıramıyorum . Benim alanım sokaklar caddeler boş araziler . Ne tercih yapmalıyım ? Bir de elimde suan bianchi marka bir mtb bisiklet var dj bisiklet boyunda . Vitesi 1 e takıp az süratle ilerlerken pedala asıldıgımda ön bayağı kalkıyor havaya . Ama ondan sonra direkt iniyor . Nasıl ön teker havadayken pedal basabilirim ? Veya bununla ilgili bir yerde açıklama varsa paylaşırsanız sevinirim . Sorularıma yanıt bekliyorum iyi günler

2. dorkan332

dorkan332 Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Cevap yokmu :S ?

3. hamibektas

hamibektas Kıdemli Üye

Seviye:
    Öncelikle forumda konu açmanız hemen yanıt geleceği anlamına gelmez. Aciliyetiniz ne olursa olsun size hemen mesaj gelecek diye bir şey yok. Lütfen biraz daha hassasiyet gösterin bu konuda!
    Sorularınıza gelecek olursak;
    Maşa süspansiyonun görevi Arazilerde ve bol çukurlu yollarda konforu arttırıp çukurlarda bisikletin üzerindeki dengenizi daha rahat sağlamak için var. Yani önden bir amortisör istiyorsanız kullanım yolunuza bakın. Tercihiniz kullanımla örtüşmesi gerekir.
    1. Viteste ani hızlanma yaparsanız ön havaya kalkar. Az süratte böyle bir şey olamaz. Olması için bisikleti gidondan var gücünüzle kendinize çekmeniz lazım....

Kadir Altuntaş bunu beğendi.
  4. salimberk

salimberk Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    öcelikle bianchi free ride a gelmez scott veya specializedlere bak bu arada düz maşa veya amartisörlü maşa tercihi tamamen sana kalmış Dirt jump sürecem rampalara vuracam diyorsan amartisörlü al yok bmx gibi street takılacam dersen düz maşalılara bak ns veya octane gibi