Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

birkaç sorum olucak

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında BF Okuru tarafından paylaşıldı.

1. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    1- istediğimiz bir bisiklet var ama bazı parçalarını değiştirmek istiyoruz ne olucak siz bu parça fiyatlarını bisiklet fiyatından düşüp yenilerini yeniden farklarıyla beraber alırmızınız

örn: 200 milyonluk bi bisiklet var 50 ytllik bir parça değişimi söz konusu ama yerinde 80 - 85 ytllik bir parça koyucaz şimdi siz 200 den 50 yi düşüp 80 mi eklersiniz yani 230 ytl mi olur ? yoksa yok kardeşim parçalarını sen satarsın mı dersiniz ???

2- yazın alacağım bisiklet 1300 - 1200 ytl fln bunun kargoya verirmisiniz verirken parasınıda verirmisiniz parasını verirseniz bir fark olurmu yani kargo 100 ytl bisiklet fiyatında peşin 1000 ytl ye anlaştık bu 1100 olur mu kargo ilave edilirmi yani ???

3- benim şehrimde bakımlarını size yaptıramıyacağım gibi geliyor ( samsun ) garanti ne olacak ??

4- 1 maddeye cevabınız ewet ise toplamda bisiklet 230 ytl olmuştur dielim e bunu başka kim yapar die havadan fiyata bi 30 ytl koyarmısınız (200 ü misal verdik :) )

5- şu ana kadarki her maddeye anlamca olumlu iseniz elinizde bir parça yoksa getirte bilirmisiniz başka bir yerden yoksa biz mi temin edicez ??

6- amoeba bayisimisiniz diğilseniz hangi bayikler elinizde var

sorular için mail i kullanabilirdim ama bir çok kişi daha bunları merak edebilir...

2. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    çok yardımcı oldunz teşekkürler ... vazgeçtim almıyorum hiç bişi...