Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Birkaç saat de benden

Konu, 'Diğer Hobileriniz' kısmında Ramazan ÖZDEK tarafından paylaşıldı.

1. Ramazan ÖZDEK

Ramazan ÖZDEK Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhabalar mekanik saatlere ilgim fazla olmasına rağmen Graham gibi saatler olduğu için ilgi alanım şimdilik ulaşamıyorum ama bir kaç saatim var ve genişlemeye devam edecek yolda inşallah bir suntoo ve timex diver var ve ardından sinn düşünüyorum kısmetse umarım beğenirsiniz aralardından bazılarını :) İyi Forumlar
    Bisiklete binerken kullandığım saatim Pro Trek prg 550 yükseklik sıcaklık bilgilerini +5 -5 olarak yükseklik ve +2 -2 değerinde sıcaklık ölçümü yapabiliyor ama tahmini değerler bir suntoo gibi değil ama şimdilik idare ediyorum en güzel yanı hafif olması kasa büyük olmasına rağmen kolumda olduğunu unuttuğum zamanlar oluyor.
    Buda ilk ve şuan tek otomatik saatim Orient Racing Skeleton renkleri çok hoşuma gidiyor ve açıkcası çalışan bir tourbıllon görmek beni benden alıyor IWC lerin Omegaların tourbıllon larının vuruş seslerini merak ediyorum bundakini dinledikce

Ozzgurr ve Soner Közen bunu beğendi.
  2. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Saatlerin Hepsi de cok güzel, insallah dedigin saatlere yakin bir zaman da ulasirsin. Orientin icinde hangi mekanizma var? Güzel görünüyor.

3. Ramazan ÖZDEK

Ramazan ÖZDEK Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Teşekkür ederim abi Orient de 46R40 21 Taşlı tamamen firmanın kendi yani japon üretimi bir mekanizma var sapma değerleri çok başarılı günlük +4 - 4 sn kadar bu değerler bence süper tek sevmediğim yanı saat ayar pimi çekildiğinde saniye durmuyor

4. Berksan

Berksan Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Orient beni benden aldı :) çok güzel bir saat Allah nazarlardan saklasın :)

5. metin özcan

metin özcan Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    mavi ve siyah saatleri almak istiyorum kaç tl

satılık mı fiyat sordum ama

6. Sehzade43

Sehzade43 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Saatleriniz güzel. Benim hoşuma giden 2 adet saati kullanıyorsunuz. Bunlar zevkimi yansıtıyor. "Pro Trek prg 550,Orient Racing Skeleton" Orient knetik enerji ile çalışan bir saattir (bilmiyenler için). Bende de knetik ile çalışan saat vardı. O saati takınca pil bittimi, bitecek mi gibi dert olmuyor. İster 1 ay sonra. İster 2 ay sonra tak kullan. Yeni saatleriniz inş. bir an önce alırsınız.

7. Ramazan ÖZDEK

Ramazan ÖZDEK Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Teşekkür ederim hocam benide benden aldı renk uyumu çok hoşuma gidiyor birde çalışır durumdaki mekanizmayı görmek heleki vuruş sayısı her ne kadar az olsada sesini dinlemek ii dilekleriniz için tekrar teşekkürler

hocam hangisini kast ediyorsun bilemedim ama saatler satılık değil ama ankaradaymışsın saatçi tanıdıklarım var almanda yardımcı olabilirim mavi swatch oda iskeleton bir model siyahda casio protrek i diyorsan çok ucuk maliyetli saatler değiller piyasada araştır ciddi anlamda indidirm alarak almanı sağlayabilirim

Benimde şuan için hoşuma giden modeller onlar ama yeni gelecek kardeşleri bunların yada en azından casio nun yerini sallayabilir orient in yeri ayrı bilgiler için teşekkür ederim ama 1 2 ay sürekli kullanmayıp kullanmayıp kullanırsanız sorun çıkmaya başlar mekanizmalarda onun için murat abinin konuda ilk resimde görünen saat kutularından alıp onlar da muhafaza etmek lazım ki mekanizma durmasın hiç hareketli bir kutu olduğu için sürekli saati kuruyor yeni saatlerim içinde yapmış olduğunuz iyi dilekler için teşekkür ederim