Birkaç foto...

Scudo
A

Adrenaturex

Misafir
hersey cok güzel hareketler güzel ama o sapka yerine arkadas kask taksaydı bence cok daha bilincli güzel ve hareketindeki orjinalligi kalitesini belli etmis olurdu bence ... ama yinede cok güzel hareketler bunlar x)

Mehmet Can

Forum Bağımlısı
Tepki
405
@Ayberk Türk

Kask yerine şapka takan benim :D normalde atlayış yapmaya çıkmamıştık oranın yakınında bir cafe var bi çay içelim dedik arkadaşlarla
sonra gelmişken bide atlayış yapalım dedim o yüzdende kaskımı almamıştım yanıma ama orya gidince atlayış yapasım geldi birden
normalde kasksız hiçbir zaman atlayış yapmam ama o gün öyle oldu malasef...

Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim...

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
Evet uzun bir aradan sonra bu bölümde tekrar bir konu görmek sevindirici. :) Uçuşlar güzel fakat keşke fotoğraflarda daha net olsaymış. İşte ozaman tam olurdu diyebilirim. Buarada o bisiklet nedir?

Tepki
52
Güzel hareketler tebrikler.Böyle fotoğraflar gördükce içim içimi yiyiyor sabırsızlanıyorum.İnşallah en kısa zamanda bisiklet alıp bende koyarım fotoğraf.:rolleyes:

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Can

dhmaniac

Üye
Tepki
21
Merak ettim bu yer üniversitenin karşı kıyısında mı? yani köprü tarafında mı?

Buarada o bisiklet nedir?

giant AC1 gibi görünüyor..:)

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
Forumda, özellikle bu bölümde farklı kişileri ,paylaşımları görmek güzel devamını dilerim arkadaşlar.Dh maniac bu arada senden de birşeyler bekliyoruz:)

dhmaniac

Üye
Tepki
21
elbette olacak..ama çalıştığım için sadece akşamları vaktim oluyor..1 kaç mini parkurcuk deyim artık oralardan akşamları (kesinlikle tavsiye etmem akıllı işi değil) iniş yapıyorum bazen elbette zemindeki taşların yerlerini bile ezberledim :) biraz riskli ama adrenalin bu başka türlü dizginleyemiyorum..:D pazar günlerimde boş sayılır aslında ama ilk önce araba için taşıma aparatından almam lazım..benim bighit in arkası 24'' ve 3.0 dış lastik var..rampa çıkmak işkenceden öte..bulduğum ilk fırsatta parkurda çekilen fotoları da eklerim.. ;)

• Beğen
Tepkiler: Özgür Tunalı

gambler-dh

Daimi Üye
Tepki
104
mehmet can sen akıllanmıcan sanırım hiç:):) ülen daha 3 ay önce birkaç yerini birden kırdın hala kasksız dolasıyosun tebrikler.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Can

Mehmet Can

Forum Bağımlısı
Tepki
405
@dhmaniac

Karşı kıyısında değil tam arkasında...

mehmet can sen akıllanmıcan sanırım hiç ülen daha 3 ay önce birkaç yerini birden kırdın hala kasksız dolasıyosun tebrikler.

Ne yapım kanka kan çekiyor işte :)

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
Güzel makina olmuş. Forumda eski halini görmüşdük ama birde 66 lı halini ağır silahlar bölümünde görsek fena olmaz;)

Mehmet Can

Forum Bağımlısı
Tepki
405
@Özgür

Daha detaylı fotoğraflar çekip atarım abi kısmet olursa

Efrahim ÖZCAN

Forum Bağımlısı
Tepki
358
Bisiklet
Trek
@Mehmet Can

Bırak bırak mehmetcim senin kask taktığın görülmemiştir zaten. Kırrılmadık bi tarafın kalmadı ama inatla kaska karşı çıkıyorsun ama sen bilirsin.

Mehmet Can

Forum Bağımlısı
Tepki
405
@Efrahim ÖZCAN

Ne alakası var abicim ya neden en önemli koruma olan kaska karşı çıkayımki ben henüz okadar delirmedim yani :)
sadece o gün öyle oldu hepsi bu...

Efrahim ÖZCAN

Forum Bağımlısı
Tepki
358
Bisiklet
Trek
@Mehmet Can

Gerçekten harika bi bisiklet. Bende binme fırsatı buldum geçen akşam ve çok keyif aldım bende en kısa zamanda tam amortisörlü bi kadro alacam.

@Mehmet Can

İster tak ister takma mehmetcim benimkisi sadece samimi bi arkadaş uyarısıydı.
Gerilmeye ne gerek var.

• Beğen
Tepkiler: Mert TEKİN

Mehmet Can

Forum Bağımlısı
Tepki
405
@Mert Altıkardeş

Resimlerdeki yerler Adana`da eski baraj ve çukurova üniverstesinin arka tarfında...

DarkWeder
Kamera Netliği Biraz daha iyi olsa cok daha güzel olurmuş... Yinede Ellerinize Sağlık

Evet çok daha güzel olurdu ama fotoğraf makinesi yoktu yanımızda
fotoğraf çektiğimiz makine ise bir cep telefunu olduğu için anca bukadar çıkarabildi :)

• Beğen
Tepkiler: Mert Altıkardeş