Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Birbirimizi tanımak için

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında Bogac_o tarafından paylaşıldı.

1. Bogac_o

Bogac_o Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar benim şöyle bir fikrim var

Bisikletle giderken hep düşünmüşümdür karşıdan gelen bisikletli forumdan birisimi diye .Belki birbirimize güzel dileklerde bulunmuştuk belki çok güzel şeyler paylaşmıştık . Ama sadece bir el selamıyla geçiyoruz çoğu zaman.
    Aslında çoğumuz bisiklete beraber binmek bu güzel duyguyu paylaşmak istiyoruz. Bu anlamda yapılacak belki çok şey vardır ancak ilk başta birbirimizi tanımak için bisiklet forum stikerı yada kasklara takılacak başka bişey çok faydalı olabilir diye düşünüyorum. Bununla ilgili düşünceleri paylaşalım belki bir sonuca varırız.
    Sevgiler

Kadir Yılmaz ve Haşim Okyay bunu beğendi.
  2. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    Güzel bir düşünce :in: Forum yetkilileri sahip çıkar zannediyorum bu konuya :rolleyes: Ama onlarında bir fikrini almak lazım tabi.

3. Mesut Girgiç

Mesut Girgiç Onursal Üye

Seviye:
    Bu konuya önceden beri sahibiz. Hatta ben daha önce böyle bir konu dahi açmıştım. :) ;)

Bir de siz önerilerde bulunun bakalım... Bisikletforumlular birbirini yolda bisikletle giderken (yada biryerlerde otururken) nasıl tanıyabilirler, nasıl tanımalılar? :rolleyes:

osar ve Haşim Okyay bunu beğendi.
  4. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    Ben o açtığınız konunun dönemine yetişememişim demek ki :rolleyes: .Kırmızı karanfil felan taksak, çok mu klasik olur? :04:
    Sahip olduklarınızı bizimle de paylaşabilirmisiniz Mesut abi.Sizlerin düşünceleri, fikirleri, önerileri nelerdir? Biz aralarından eleme yapalım :D

5. Bogac_o

Bogac_o Yeni Üye

Seviye:
    ben derimki tamamıyla orjinal ve maliyeti çok düşük bi aksesuar yaptıralım maliyet fiyatına forum yöneticisi organize etsin toplanma yerinde dağıtalım

6. Mesut Girgiç

Mesut Girgiç Onursal Üye

Seviye:
    Tabiki paylaşırım.
    Ama biraz utanıyorum.
    Çünkü; ben pembe kurdelanın böyle değişik manalara çekilebileceğini bilmiyordum.
    Evde de başka renkli kurdela yoktu o anda...

Her neyse... buyrun buraya TIKLAYIN

Bogac_o ve Haşim Okyay bunu beğendi.
  7. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    Baştan sona okudum Mesut abi.Çok güldüm ama :04: Benimde kafamdaki düşünce bisikletforum.com yazılı sticker dı.Konu madem daha önce açılmış, burayıda oraya taşıyalım.Güncel olsun ki belki yeni fikirler edinebiliriz :rolleyes:

Bogac_o bunu beğendi.
  8. Mesut Girgiç

Mesut Girgiç Onursal Üye

Seviye:
    Sevgili Okyay. Bence konuları birleştirmeyelim. Şu pembe kurdela romantizmi de unutulsun gitsin, arşivin tozlu sayfalarında...:(

Sticker olayı daha gerçekçi. Bence konu buradan akıp gitsin.. :in:

Yine de önerin için teşekkürler, selamlar. :)

9. salim kurt

salim kurt Üye

Seviye:
    Sticker olayı güzel ama turlarda dağılması bnce yetersiz olur. Sonuçta herkez turlara katılamıyor. Bisikletcilermizde bulundurulması daha hoş ve en azından daha fazla kişi sayısına hitap eder diye düşüncemi aktarmak isderim... Hiç olmadı siyah t-sört üstüne ''bisikletforum'' ve ''burası bisiklet yolu yayayolu yanda'' yazıdrım 10 ytl' yi geçmez. hem böylece insanlarla gereksiz yere tartışmak zorunda kalmam, cenemde pek yorulmaz. forumdaki arkadaşlarda simamı ezberlemiş olur:D

10. Caner Denktaş

Caner Denktaş Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar konuyu okudum ve bir fikir öne sürüyorum düşük fiyatlı bisiklet t-shirtleri üzerine bisikletforum yazdırmak çok hoş olurdu yada en azından salim kardeşimizin önerdiği gibi tişört üzerine www.bisikletforum.com yazısı bastırtmak..

11. globaldriver

globaldriver Kıdemli Üye

Adı:
    Ugur Bilgili
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Kolumuza standart renkleri olan veya tek renk olan bir bant taksak aslında fena olmaz.

12. Caner Denktaş

Caner Denktaş Yeni Üye

Seviye:
    bence bu kolluğun üzerinde amblem olmasında fayda var ayrıca zaten forumun 7 adet kurumsal sponsoru var tabikide bu amblemler için sponsorlar destek olabilirler bize

13. tolga koc

tolga koc Kıdemli Üye

Seviye:
    neden bunlarin yerine herkes birbirine selam verip sohbet etmeyi tercih etmiyor? forumdan olsun olmasin genelde sahilde surekli binen insanlar birbirlerine asina oluyorlar ve forumlardan olsalar dahi forum disi kalanlarinda bu sekilde bu durumdan haberdar olmalari saglanabilir diye dusunuyorum, tabi bu arada bende sahilde biniyorum umarim denk gelir sohbet ederiz hepinizle

rubbish bunu beğendi.
  14. rubbish

rubbish Yeni Üye

Seviye:
    çok haklısın tolga..tümüyle katılıyorum sana, bence de doğrusu sınıflaşmadan bütünleşmek

Kadir Yılmaz ve tolga koc bunu beğendi.
  15. tolga koc

tolga koc Kıdemli Üye

Seviye:
    kesinlikle ben sahsen her sahilde binisimde diger bisikletlilerle selamlasmayi ihmal etmemeye ozen gosteriyorum. bu sekilde molalarinda gordugumuz diger bisikletlilerden bir kuru selami esirgemeden guzel bir grubun kendiliginden meydana cikacagina inaniyorum

16. Caner Denktaş

Caner Denktaş Yeni Üye

Seviye:
    güzel düşünmüşsün tolga fakat burda konuştuğumuz sohbet ettiğimiz bilgi alışverişinde bulunduğumuz insanları tanımak bilmek de daha güzel olur diye düşünüyorum sonra grup halinde dolaşırsak elbette tek dolaşanları yanımza alabiliriz:D