biraz yardım, internette gezinti ve biraz da şans; Sedona İstanbul'u nasıl aldım?

umutavci

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Salcano
yakın zamanda almayı kafaya koyduğum bir bisiklet. uzun zamandır forumu takip etmem rağmen üstüne pek konuşulmamış bir bisiklet olduğunu düşünüyorum. beşiktaş barbarostaki bir bisikliteçinin yönlendirmesi ile aklima giren bir bisiklet. özellikle tam olarak her parçasının değiştirilebilir ve geliştirilebilir oluşuna vurgu yaptılar dukkan içerisinde. peşin alımda 1500 lira gibi bir fiyat verildi ve böyle bir makina için değer gibi geliyor bana. artılarından çok eksi yönlerini belirtebilirseniz cok sevinirim.

keyifli ve kazasız pedallamalar dilerim.

• Beğen
Tepkiler: thomisus lx
Scudo

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
öncelikle herkesten özür diliyorum. daha evvel ben arka bagajı en son thomisus Bianchi de kullanmıştım ve orda ilginç bir yöntemle sele mandalınna bağlamıştım üst tarafını. evet bu şasi de, v fren ayaklarının olduğu yerde, arka bagaj montaji için gerekli iki delik yok. yanlış bilgilendirme için özür diliyorum. haftasonu eve uğrayıp fotoğraf çekecek kadar zamanım olmadı. bunun için de özür diliyorum.

bisikleti artıları modifiye edilir olması ama, aması var. disk taktın diyelim, teker göbeği değişecek. jantlar bir daha örülecek, elcik ve fren ayakları değişecek. 1500 liralık maaaliyet 2000 lira oluveriyor birden. jantlar sağlam olduğu için ağır mağır da olsa kıyamam ben açıkçası. pedallar eksilerinden mesela, rulmanlı değil. bar end yok. sele bana ufak (kaseden kaynaklı yanlız o benim deformasyonum :) ) onun dışında yoğurdum ekşi değil tabii ki.

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
ankarada mayıs ve hazıran ayında binemezsem eğer buradan satacağım bisikleti. evde durup yazık olmasın. hakkı evde yatmak değil çünkü.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Hayırlı olsun. Ruhunuz doya doya sürün. Açık söylemek gerekirse alım süreciniz ve harcadığınız emek en çok hoşuma giden nokta oldu. Zira bisiklet ruhunun orjinal dokusu budur. Saygılar.

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
karneler alınmak üzere, havalar arada sıkıntı vermek istese de ısındı çoktan ve benim bisiklet danışmanlığı sezonum açıldı. kendisine, eşine çocuğuna bisiklet almayı düşünen bana gelir bu aralar.

hala sedona istanbul fiyat ve ödediğiniz fiyatın karşılığı olarak açık ara önde. bisiklete bakınca hala değiştirmek istediğim bir parça yok. başta da anlattığım üzere decathlondan beyaz bir çift barend aldım. onun dışında eksiği yok. 15 dolarlık o barend i de takınca liste fiyatı 1000 dolar olacağından olsa gerek psikolojik 1000 dolar fiyatının altında tutmak istemesinden kaynaklanıyor sanırım markanın bu modele o barendleri eklememesi ama ekleyip fiyatı 999 dolar yapabilirdi bence.

bu yıl alınacak en ucuz dağ bisikleti mosso nun full xt li modeli bence. 3185 lira lık bir liste fiyatı peşin alırım dediğinizde 2434 lira gibi bir fiyata kadar iniyor. bilginize.

• Beğen
Tepkiler: umut a