Bir yol bisikletine böyle davranılmazki :)

Ozan Güneri

Forum Bağımlısı
Tepki
2.359
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu bisiklet nasıl kırılmıyor hayret ettim.Adam işi iyi biliyor.

• Beğen
Tepkiler: Milbert Hofen
Scudo

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
yanılmıyorsam daha önce paylaşılmıştı, ama genede arkadaşı tebrik etmek lazım büyük büyük bir başarı :) :alkis:

Bülent Kavakkoru

Daimi Üye
Tepki
106
Bisiklet
Trek
Bisiklet Pinarello Dogma olunca her şarta karşı dayanıklı oluyor. Sanırım sadece Pinarello'su olanlara videonun sonunda ki servisi veriyorlar. :)

verisakeet

Daimi Üye
Tepki
407
Bisiklet
Felt
Hakkaten cok basarili. Herhalde akord diye birsey kalmamistir. Kadro dagilmamasinin yaninda jantlarin bile iflas etmemesi muthis. Tabii videonun perde arkasi nasildir bilemiyorum. Sonucta ham degil prof bi footage.

Naci ATAY

Aktif Üye
Tepki
30
Bisiklet
Merida
terbiyesiz herif yaa :) ben düz yolda gidemiyorum arkadaş zoruma gitti :)) hahahaha

TEBRİKLER !! :in:

Efe Cycler

Aktif Üye
Tepki
91
İsim
Efe Çetin
Bisiklet
Salcano
daha once bende paylasmisstim yazi icin kusura bakmayin tabletimin klavyesi ingilizce

• Beğen
Tepkiler: Ozan Güneri

sedat_slave

Forum Demirbaşı
Tepki
398
Bisiklet
Beldeyama
Tou de France 2012'den sonra epey paylaşım olmuştu :) . eski ama yinede izlenir.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bu yol bisikletinin kompenantları tabi pahalı defalarca bu hareketleri yapar ise kişi 1 yıl sonra bilemedin 2 yıl sonra kontrole tabi tutacak bisikletini ,bakalım ne arazlar olacak,
ayrıca biliyorsunuz tüketim teknolojisinde yaşıyoruz ,örnek verelim,bi adet slx ayna kol aldık ,3 yıl da haşat oldu peki nerde kardeşim 10 yıl gidecek ayna kol yok öyle yağma diyor shimano ,ne diyor en fazla 3 yıl çok kullanırsan 2 yıl ,bizim slx öldü geberdi,bizi gebe bırakıyorlar kendilerine, şimdi bizde bi arkadaş bu pinarelloya sahip olsun aynı hareketleri yapsın 2 yıl sonra o bisikleti kontrole götürecek bakacak ne arazlar var diye ,
açıkçası benim pahalı canavarlara saygım var onlara eziyet edemem ,,ama hakkını veririm yollarda 50.000 km leri devirerek bu scale 30 karbonu devirdiğim gibi,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Geleneksel Martyn Ashton konularının bu ayki sürümüne hoşgeldiniz. :p Her ay açılır bu vidyonun konusu.

Sinan Çakır

Forum Demirbaşı
Tepki
350
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Cannondale
videonun perde arkası cidden yazık "dogma" ya