Bir teşekkürü borç bilirim...

Hasan Kuru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.227
Öncelikle kendimi tanıtayım kısaca bilmeyenler için. :)

Adım Hasan Kuru. 17 yaşındayım. Lise son sınıf öğrencisiyim. Denizli'de oturuyorum.

BF'ye üye olalı neredeyse tam bir yıl oluyor. Bu bir yıl içinde hayatım öyle değişti ki. Neredeyse hayatımın dönüm noktası oldu. Hayata bakış açım değişti. Nasıl değişti derseniz, öncelikle forum sayesinde her ilden bir çok kişiyle tanıştım. Çoğuyla diyologlarımız oldu. Dost olduk. Bu sayede de insanlarla daha iç içe olmaya başladım. İnsana saygım artıkça bisikleti sevdikçe doğaya olan saygıyı öğrendim. Eskiden o kadar duyarlı değildim. Fakat şimdi yerde bir çöp dahi görsem alıp çöpe atıyorum atabildiğim kadarını. Hatta bu yüzden bir çok kişi benimle dalga geçip Hasan hayrola belediye bahçe işlerine işe mi girdin diye. Aldırmadım sadece tebessüm edip ve işime devam ettim.

Forum resmen benim hayatımın bir parçası oldu. Bisiklette öyle. :) Foruma bu kadar bağımlı olmamın sebebi ise bana bu yönde gelen desteklerdir.

1. Ahmet Mumcu (Ahmet Mumju)
2. Ali Işın (sadana)
3. Yunus Akyüz (bikerboys)
..
..
..
Daha bunlar birkaçı. Dahası var. Ama bunlar benim için en değerli olanlardır. Gerek forumdan gerekse e-mail yoluyla desteklerini esirgemeyen abim Ahmet Mumcu'ya çok teşekkür ederim. Şu an forumda malesef yok aynı Ali Işın abi gibi. :( Moral destekleri için Ali Işın ve Yunus Akyüze teşekkürü bir borç bilirim.

Hakan Yazman abi açtığım her 10 konudan 5'ine teşekkür etmiştir kesin. Beni paylaşıma yönlendiren Hakan abi'dir. Eğer Hakan abi ilk konumda bana emeğine sağlık diye mesaj atmasaydı belki bu kadar hevesli olmayacaktım. Desteğin için çok teşekkürler Hakan abi.
Buna ek olarakta forumun Sağlık-Antreman-Beslenme konusunda beni aktariye ürünleri ile paylaşıma teşvik eden beni destekleyen Mesut Çiftçi'ye ayrıca teşekkür ederim.

Forum sayesinde araştırmayı öğrendim. Araştırmaya bilgi edinmeye ilgim var ama forum içimdeki koru körükledi. Daha da alevlendi. :)

Bu foruma üye olmamı sağlayan ve bana bisiklet sporunu sevdiren biricik ilkokul arkadaşım Ali Menemen'e binlerce kez teşekkür ediyorum. ;) :) Belki o olmasaydı böyle güzelliklerden mahrum kalacaktım. :rolleyes:

Buradan bu güzel ortamı kuran, şu an yönetimini yapan yöneticilere mod.lara ve adminlere bir teşekkürü borç bilirim.

Buradan Adana, Mersin, İstanbul, Ankara, Konya, Antalya, İzmir ve Bursa'daki arkadaşlarıma DENİZLİ BİSİKLET GRUBU üyelerine selam söylüyorum. Sizleri çok seviyorum. İyi ki varsınız. :) :)

Bu arada dün onursal üye olmuşum. Gruptan bir arkadaş söyledi. Farketmemiştim bile. Allah herkese nasip etsin. Sağlıcakla kalın. Kendinize çok dikkat edin. Aman kasksız eldivensiz bisiklete binmeyin. :) ;)

Not: Bu saatte ne yapıyorsun sen ya derseniz 1 saat sonra gezi için yola çıkacağım. Hayırlısıyla dönmek nasip etsin Allahım.
Çağatay Avşarı Unutmadık Unutturmayacağız. Artık bulunsun o vahşi vicdansız kişi...

Scudo

zeki ada

Üye
Tepki
23
Hasan Kardesim.

Senin ilk yazilarini okudugumda 16 yasinda olduguna inanamamistim, cok olgun ve duyarli bir durusun var. Turkiyedeki genclerin yuzde onu senin gibi olsa gelecegimiz garanti altinda demektir.

Arastirici ve sorusturan kisiligin foruma renk veriyor.

Iyi ki aramizdasin.

saglicakla
(Nr.1)