bir tane de tandem istiyorummmm -- durumum gittikçe kötüleşti acil yardım lütfen

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
Çok bisikleti olmak iyi bisikletçi olmak demek değil biliyorum ama ben bisikletlerimi inanın çok seviyorum hepsi benim için bir numara . hepsiyle duygusal bağım var . tıpta bunun bir adı vardır mutlaka . şimdilik tedavi olmak istemiyorum ..aammaa yanlış anlaşılamak istemem hastalık bu naapalım söz valla bu son olacak buraya koyamadığım bir tane daha var ... bi tandemim olsun sonra tedavi olacağım

Scudo

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
Hasan abi yavaş ol:)
napıyorsun abi yakında evinde yer kalmayacak bu gidişle:D
abi Maşallah diyelim,hepside güzel makineler;)
Allah kaza bela vermesin:güle, güle kulan canavarlarını

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç

deutz

Forum Demirbaşı
Tepki
292
Hakan abi dukkanin oldugunu bilmiyordum:D

Hepsinin tadini cikarman dilegiyle...Kucuk olan haric:D

Tandemde hayirli olsun simdiden,gerci o depodan cikar bir tandem,saklanmistir biryerlerde:D

• Beğen

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@İdris ACA

irdiscim çok teşekkürler . şimdi diyeceksin ki abi bunları niye koydun .. belki çok çok iyi bir tane bisikletle benimkilerin 5 ini satın almak mümkün.. ama ben o bisikleti haketmem ki.. bu yüzeden birikiyor . hemde bisikletlerimi sata mıyorum hep elimde kalıyor :) . sonra durum bu oldu birde senin sayende bir iki tane bisklet topladım aile iyice kalabalık laştı .

foruma koyup koymamakta çok kararsız kaldım bakalım benim gibi eskici kimler merak ediyorum .. varsa onlarda bu sayfaya eski yeni bisikletlerini toplu halde koyarlarsa çok sevinirim
hiç olmazsa tek tedavi olması gerekenin benim oladığımı anlar biraz moral kazanırım .. :D :D :D

• Beğen
Tepkiler: ahmetdogan

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@scorpion99

aslan efem nbr :)
efecim valla yok ... olsa yardım istermiyim tandemim olunca hemen doktoraaaa:D :D :D

not buarada ortalıkta kimse yokken küçük olanada biniyorumm:p

• Beğen
Tepkiler: H.Can DEMİREL

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Hasan bey harikasınız bisikletleriniz gerçekten çok güzel En önemli noktada duygusal bağ.Nice yollar katedip birçok yer gördüğünüz bisikletlerimiz bizlerin dostu,yoldaşı ve bizden bir parça oluyorlar.Üzerindeki parçalar ne olursa olsun hiç önemli değil:) Önemli olan yolda olmak ve sağlıklı bir şekilde pedallamak.Lütfen tedavi olmayınız,zira bu hastalık çok güzel.Herkeze nasip olmaz.:) :) :)
Garajınız mükemmel,hatasız ve kazasız sürüşler dilerim...

• Beğen

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
eheheh Hasan Hakan Koç kardesim, ben kendimi toplayici-atamayici zannederdim :D siz bence bisikletcilige soyunun, atolye zaten gordugum kadariyla hazir... tandemi bile almak yerine uretirsiniz o mekanda, ben inanirim

• Beğen

borab

Forum Demirbaşı
Tepki
146
Hasan abi helal olsun hepsi on numara....
Benden aldığın kadroyuda güzel toplamışsın.
Ama simplon çoookk güzel.( 40cm mi 44cm ) Kadroyu 2004 yılında Ali ağbinin oradan SHOP'tan mı aldın yoksa 2.elmi?
Geotech race kadrolu bisikletide kendin için mi topladın?
Abi simplon var iken ona ne gerek valla alemsin.

KENDİNE İYİ BAK GÖRÜŞMEK ÜZERE.

• Beğen

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
bu ne kalabalık nüfus.:eek: bu hastalık geçmez bence.depoda servet yatıoya resmen.:D :D hayran kaldım.maşallah.Allah olmayanlarada versin.hepsini güle güle kullanın...

• Beğen

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
eğer eşinizden sorunyok paranızda varsa tedavisiz takip en iyisi. Ben 3. bisikleti bir yıl saklamıştım.

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
Bende de bunlardan bir tane var:) :)

• Beğen

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
abi süper umarım bu bisikletler depondan eksik olmaz yalnış saymadıysam 9 tane bisiklet:eek: :eek: :eek: helal olsun sanada bu yakışır 9 kere:D kazasız belasız kullanman dileğiyle bizimkiler evde iki tane var diye söylenip duruyorlar senin bisikletlerin fotolarını göstereceğim onlara senin sayende artık daha az laf işiticem

• Beğen

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Ahh bee Hasan abi bisiklet cenneti gibisin gerçekten.:)

Bisikleti olmayanlar Hasan abiye başvurmaları rica olunur:):)Hasan abi son noktadasın gerçekten, bir de tandem eklenince süper olur...Maşallah..

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
nerdeyse bütün ikinci el ilanlarında hasan abinin satın alma girişimleri dikkatimi çekmşti.:D
hasan abi yeter artık biri seni durdurmalı:D

• Beğen

evrenolb

Aktif Üye
Tepki
71
Hakan,

Forumdan tanıdığım kadarı ile senden de bunu beklerdim. Benim garajda da çocuklarınkiyle beraber 5 tane birikmiş (+ kızın 3tekeri). Benimkiler de yeni XTC hariç para etmeyen eski gözağrıları ama hepsi heran göreve hazır bekliyor, 15 sene ara verince...

Ben de tandem değil ama şöyle orta halli bir yol istiyorum, eski Bisan ART725i şehir bisikleti yaptım onunla idare ediyorum ama gözüm ikinci el yol ilanlarında tabii karım kapının önüne koymazsa.

Büyük küçük herkesin bir oyuncağa ihtiyacı var, biskletten iyi oyuncak var mı

Keyfini çıkart
Bulent

• Beğen

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Maşşallaaaaaaaaaah Hakan abi yaw

söylemiştin gerçi sayıyı ama ben şaka sanmıştım :p :D:D

hakkaten sen bir bisiklet tamirhanesi açacak kadar olmuşsun valla
bende kendime çok mu oldu acaba abarttım mı derken

Seninkileri gördükten sonra az bile devam et Ercan diyorum kendime :D

Hepsi birbirinden güzel
Allah Kaza bela vermesin

Simplonun ayrıca bir fotosunu alabilirmiyim senden bir ara??

• Beğen
Tepkiler: ahmetdogan

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Merhaba
Çok iyi olmuş bu bisikletlerini buraya koyduğun, bende , acaba benim gibi biri daha varmı diyordum, sen 2 bisiklet farkıyla beni geçtin.
Aynen bende senin gibiyim. Eskisini satmaya atmaya kıyamıyorum. Heleki en eski 2 bisikletimi niye hediye ettim diye kızıyorum kendi kendime.
Güle güle kullan bisikletlerini.
İnşallah, cumartesi ve pazara beraber pedallarız da bisikletlerinden birini görmüş olurum.
Sevgi ve selamlarımla.

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
Abi yol bisikletlerinin ayri bir fotosunu alabilir miyiz varsa soyle ayrintili.

(Iyice doldurusa getireyim kendimi :D