Bir taksici sayesinde ilk kazamı yaptım

Cycleone

Forum Bağımlısı
Tepki
552
Çok geçmiş olsun . Minibüs yolu bisiklet ve motosikletler için tam bir işkence.

• Beğen
Tepkiler: Serkan Demir
Scudo

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
bana çok birşey olmadıda kaportasının çizilmesine üzüldüm diyemem keşke barend arka cama girseydi adam işin içinden çıkamazdı

Mustafa Tufan

Daimi Üye
Tepki
223
@phoenix33
Kesinlikle katılıyorum. Kaza olacaksa böyle insanlarla olsun. Adamın niyeti kötü değilmiş belli ki, gerçekten görmemiş. Üstelik adamın mesleğinin yaftalanmasını da anlayamadım. Neden bir şoför değil de üstüne basa basa "taksici" denmiş. Bence trafikte genel olarak gayet kibar insanlar.

Tepki
52
geçmişin olsun
ya işte var ya trafikte bu yuzden bisiklet kullanmaya uyuz oluyorum sen istediğin kadar dikkatli ol adam lar san bi şekilde vuruyo oyuzden herzamn dağları severim

• Beğen

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Geçmiş olsun. Adam ya gerçekten iyi niyetliymiş ya da daha önce birine çarpmaktan ağzı yanmış. Keşke herkes bu tavrı sergilese. Trafiğin en büyük eksiği hoşgörü ve saygı.

• Beğen

sonay eruz

Aktif Üye
Tepki
47
Tabi ki istisnalar var; gözlemediğim kadarı ile en tehlikeliler taksiler. Ara sokaklarda çok hızlılar ve genelde birazcık frene basıcaklarına bol bol kornaya basıyolar.

• Beğen

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
herkese tum iyi dileklerinden dolayi cok tesekkur ederim. adam iyi birisiydi oyle sacma bir insan degildi ama oyle olsa bende oyle olurdum

derşan sezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.158
iyisini kötüsünü bilmem 18 yaşından beri araç kullanırım bütün tehlikeleri ya sucu sürücülerinden yada taksicilerden yaşadım.Ve hayatımda en çok sopayıda taksicilere attım.Taksici haklı dahi olsa dövdüğüm oldu.Zorunlu olarak taksiye bindiğim oldu onda bile söyledim adam gibi sür diye.Taksicilerde yaşada bakmam 70indede olsa 18indede olsa döverim.Öyleki artık blog yapmayı bile düşünüyorum fotolarını çekip.Sırf daha iyi dövebilmek için onları krav magaya gitmeye başladım 5 sene önce.Çok efektif oluyor gerçekten.Heleki müşterisi olmayan ve köpek balıgı gibi sağa sola atlıyan taksicileri dövmek inanın insanın ömrüne ömür katıyor.Eskiden içime atardım ya sabır derdim inanın olmuyor insan taksicilere karşı öfkesini içe atmamalı.Taksici ekmek parası için böyle yapıyormuş birini dövdükden sonra böyle dedi.Git travesti ol dedim daha çok kazanırsın.Benim hayatımı ve başkasının hayatını tehlikeye atan adamı döverim öldüresiye döverim.İçinize atmayın entel dantel görünmeyin bunlara karşı yoksa çok üstümüze çıkarlar.

• Beğen

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
@derşan sezer

adam ters bişey soylemedi ters birşey yapsa once kavga eder sonra polis ambulans ne varsa toplardım oraya

• Beğen
Tepkiler: nükleer kedi

Barış BİRLİK

Forum Bağımlısı
Tepki
290
İsim
Barış Birlik
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Trek
@derşan sezer

Bence çok sert davranıyorsunuz , burası Türkiye herkes böyle burda , onu evire çevire dövesiniz ertesi gün yine devam eder aynı şeye eğer serserinin tek ve kötü niyetliyse alın plakasını verin polise yetkili birimlere yüklü bir tazminat alın hem cebiniz dolar hemde bakın bi daha yapıyormu ...

• Beğen

Alpish

Üye
Tepki
12
bi seferinde arkamdan gelen adam dolusu araç camı açıp tam geçerken bi bağırdı... ne yalan söylim çok korktum.sinirden ellerim titriyodu olamaz böyle bi hayvanlık ya! az vakit sonra trafikte yetiştim o araca duruyodu.ne yazık ki aynı şeyi ben de yaptım :))))) ama çok sinirlenmiştim.sonra yolumu değitirip aracın uzaklaşmasını bekledim

• Beğen

AtilaF

Forum Bağımlısı
Tepki
924
İsim
Atila F
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
aynı şekilde sinyal vermeden sağa kıran biri yüzünden bende kalçamda 1 ay inmeyen bir ödem ile dolaştım...

• Beğen

Volkan ULUÇ

Aktif Üye
Tepki
91
Geçmiş olsun dostum. Aynı durumu geçtiğimiz hafta bir minibüs şoförü ile yaşıyorduk ki süratimin 20 lerde olması durumu kurtardı. Adam hiç birşey olmamış gibi devam etti.
Ağrıdır geçer kalıcı birşey olmaz umarım.

• Beğen

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
tesekkur ederim allahtan takla filan atıp arabanın kaputunun ustunden atlamadım

kaptan vural 74

Daimi Üye
Tepki
354
Bisiklet
Trek
bugün de arkadaşlar ben bi arabanın kapı açma dolayısıyla ben kapıya kapı bana çarpmış bulunmakta kolda buz moral 0 jant bozuk kafam bozuk aman arkadaşlar özellikle kapılara dikkat edelim Allah'tan ki hergün hızlı gittiğim yolda bugün yavaştım

• Beğen

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
@kaptan vural 74

vural bi de oyle bir konu var ben oyle bişey olsaydı kesin kapıyla birlikle devam ederdim yoluma

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
bana bu hafta ne oluyo nazar mı değiyo bana Allah'ım sen koru beni ikinci kazamın detayları linkte

(link)

IbrhmAkgl

Daimi Üye
Tepki
211
Bisiklet
Salcano
Geçmiş olsun, Şöförlerimiz bisikletlileri farketmeden AB bize hayal bence... Bu bir seviye meselesidir...

• Beğen