Bir Specialized Sirrus Elite'in Doğuşu

fatihbugra

Üye
Tepki
44
İsim
Fatih GÜNEY
Bisiklet
Specialized
Merhaba bisiklet severler, bir aylık araştırma ve kafa patlatmalar sonunda bu modele karar verdim. Aslında birebir hiçbir modeli fiziken inceleme fırsatım olmadı ve aldığım bu güzellik hayatımın ilki diyebilirim. İlki zannediyorum 20 kg lık bir mtb idi ve çocukluğum dahil hiç bisikletim olmamıştı. Bir hevesle gidip pazardan meyve alır gibi almıştım bu hantal bisikleti. Bütün hevesim kursağımda kalmıştı. Gitmiyor, akmıyordu. Sonuç 4 yıl oldu hala balkonda pas ve kir içinde yatıyor Nasıl oldu da tekrar bu hevesim canlandı, bir carraro sportive 227 kullanma fırsatım oldu. Çok iyiydi yaa! Kayıyordu altımda, çok keyifliydi. Ee tabi sevgili abim Kamuran Ekmekçi Specialized Sirrus aldığını, çok severek kullandığını belirtti. Kılı kırk yaran biri olduğunu bildiğimden Specialized ağırlıklı olmak üzere birçok markayı inceledim, forumda siz değerli arkadaşların yorumlarını ve tavsiyelerini dinledim ve sonuç SSE oldu. Umarım herkes gönlündeki bisiklete kavuşur.

Dosyalar

Scudo

Emree Y.

Üye
Tepki
9
Bisiklet
Merida
Hayırlı olsun, kazasız belasız sürersiniz inş. Eğer memnun olursanız bundan sonraki bisikletiniz büyük ihtimalle bir yol bisikleti olacak.

ekren gökhan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.500
Bisiklet
Fuji
Hayırlı olsun. Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.. :)

• Beğen
Tepkiler: fatihbugra

Samet POLAT

Daimi Üye
Tepki
160
Bisiklet
Eddy Merckx
Hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullanırsınız inşallah. Yanlız yine uyarmadan edemeyeceğim kaskınız ve gece sürüş için ışıklandırmanız var mı? Yoksa yollara çıkmadan önce muhakkak temin edin.

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Güzel bisiklet. Güle güle kullanın :)

• Beğen

Cyclist999

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Harun Sayı
Bisiklet
Giant
Kazasız belasız iyi günlerde kullanmanız dileğiyle. :)

• Beğen

fatihbugra

Üye
Tepki
44
İsim
Fatih GÜNEY
Bisiklet
Specialized
@Samet POLAT
Henüz yollara çıkamadım içim kıpır kıpır kask ve ışıklandırma çok önemli, gelişmiş ülkelerde insan hayatına özen ve dikkat maksimum seviyede iken bile önlemler ne derecede takdir edersiniz. Emniyetli sürüşler

@emrah sökmenberk
Yani şöyle belirteyim, o emektar bir daha bisiklete binmememe sebep oluyordu :)

emrah sökmenberk

Daimi Üye
Tepki
191
İsim
emrah
Bisiklet
Mosso
Yani şöyle belirteyim, o emektar bir daha bisiklete binmememe sebep oluyordu :)

ne bileyim ne olursa olsun bi anısı var diye söylemiştim ben :D

• Beğen