Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bir sorum var da

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Tolga Gürgün tarafından paylaşıldı.

1. Tolga Gürgün

Tolga Gürgün Onursal Üye

Seviye:
    Arkadaşlar Selam,

Fotolarımızın altında üye,yeni üye,forum bağımlısı vs .. gibi ibareler var hani diyorum bunlar zaman içerisindemi değişiyor yoksa nasıl bir durumdur aydınlatırsanız sevinirim . . .Teşekkürler

Tolga Gürgün

sare bunu beğendi.
  2. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Gürgün arkadaşım merhaba.
    Bu sorduğun adlandırmalar, üyenin yazdığı mesaj saysına göre değişiyor. mesaj sayın çoğaldıkça, üye yıldızı çoğalıp bir üst kademe ismini alıyor.
    Benim bildiğim bu.

Sevgi ve selamlarımla.

3. Tolga Gürgün

Tolga Gürgün Onursal Üye

Seviye:
    Ender Bey cim Selam çok teşekkürler bilgi için bende diyorum aylardır forumdayım hani nerdeyse bağımlısıyım diyelim fakat fazla yorum ve mesaj atmamam sebebiyle ki bir türlü rütbe artışım olmamakta imiş :)))

4. cobike

cobike Forum Bağımlısı

Seviye:
    ben birşey paylaşmak istiyorum.. bazı forumcuların puanları düşük ve fazla yorum olayına girmemişler ve aktif üyeler....
    keza arkadaşımız aktf kullanıcıyım ama durumum aynı diyor?

buradaki sistematiği anlatacak bir yetkili varsa çok memnun olurum ben de:)

sare bunu beğendi.
  5. mutu88

mutu88 Kıdemli Üye

Seviye:
    Bence sadece yazdığı mesaj sayısıyla değişmiyor. İlave olarak puanı da önemli
    ya da sadece puana göre:)
    tam olarak ben de bilmiyorum

6. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:

Merhabalar;

Forumlarımızda aşağı yukarı bütün bilgi-paylaşım forumlarında olduğu gibi "ÜNVANLAR" mesaj adedine göre değişmekte ve ünvan sistemi üye oluş tarihine göre değil de mesaj adedine göre değişmektedir.Aktifliğin reel göstergeside budur.Kişilerin mesaj adetleri aktifliklerini doğrudan ortaya koyduğundan mekanizma sağlamdır.(Abartılı,gereksiz,sadece ünvan arttırmak için atılan mesajlar hariç ki zaten Bisikletforum gibi bir ortamda buna yöneticiler olarak müsade etmiyoruz)

Puanı düşük ve sizin deyiminizle yorum olayına fazla girmeyen üyelerimiz ise bu anlamda malesef ve doğal olarak aktif üye sınıfında olamıyorlar.

Diğer taraftan üyelerimizin üye oluş tarihlerine,mesaj adetlerine,paylaşımları neticesinde aldıkları veya verdikleri değerlendirmelere göre artan bir "PUANLAMA" sistemimiz de mevcut.Sistem içinde alınan artı veya eksi puanlar da bir üyenin forum içerisindeki aktifliğini değerlendirmekte bir kıstas olabilir.

Saygılarımla.

Ozge Deniz ve sare bunu beğendi.
  7. sare

sare Üye

Seviye:
    yapılabilecek en öz açıklama buydu sanırım;)

cobike, t-genc ve Ozge Deniz bunu beğendi.
  8. Burak Meşe

Burak Meşe Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bu sistemi hiç bir forumda beğenemedim. Sadece mesaj sayısı için foruma yazı yazan insanlar bu sistemi gereksiz yere kullanıyor. Ama burada gereksiz mesaj atan yok neyse ki :D