Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bir soru

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ali Niyazi Duman tarafından paylaşıldı.

1. Ali Niyazi Duman

Ali Niyazi Duman Forum Demirbaşı

Seviye:
    arkadaşlar benim boyum 1.83m bacak boyum 85cm spark yada anthem gibi bir kadro almak istiyorum large veya medium kadrolar arsında kaldım varmı bir bilgisi olan ben burada bulamadım. daha önce kullandığım ht kadro 17'' ti ve 400mm lik sele borsuyla kullanıyordum. sparkın medium boyu 17.4'' e denk geliyor bu boyla bunu kullanabilirmiyim bana bir sorun çıkartırmı? daha doğrusu medium kadro bacak boyuma çokmu kısa kalır ben küçük kadroyu tercih ediyorum fakat fs kadrolardaki bir miktar esneme payı kafamı karıştırıyor.

bu konuda beni bilgilendirecek kişilere yada bilgilenmemi sağlayacak bir link gönderenlere şimdiden teşekkür ederim.

2. Borga ADYIN

Borga ADYIN Yeni Üye

Seviye:

Tabloda Spark in sizin boyunuza karsilik gelen olcusu L olarak gozukuyor =)

Mert KURT bunu beğendi.
  3. Ali Niyazi Duman

Ali Niyazi Duman Forum Demirbaşı

Seviye:
    verdiğiniz bilgi için çok teşekkür ederim evet boyuma uygun kadronun l olduğunu bende öğrenmiştim fakat benim sorum m kadronun altımda çok emanet durup durmayacağıydı

4. Borga ADYIN

Borga ADYIN Yeni Üye

Seviye:
    en iyisi aslinda gidip bir bisikletcide denemek, bisikleti aldiktan sonra pisman olmayin diye =) sonucta herkesin vucut yapisi farkli

5. BULUT ÇELİK

BULUT ÇELİK Forum Demirbaşı

Seviye:
    benim boy 1.86 kron 17.5 (44cm) kadro kullanıyorum evet büyük değil ama asla emanet gibi durmuyor arazide kendini gösteriyor ayrıca ufak tefek akrobatik hareketlere olanak sağlıyor 40 50 cm lik atlayışlar daha kolay oluyor tabi bu benim için olan değerler herkezin vücut yapısı farklı ... :in:

6. Samet Şenel

Samet Şenel Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Boyum 1.80 ve scale 'M' boy kadro kullanıyorum,arkadaşımın spark'ını da kullanma şansım olmuştu yine 'M' boy. Large büyük gelir diye düşünüyorum,biraz ufak kadro kullanmak daha avantajlı.

Ali Niyazi Duman bunu beğendi.