Bir Pazar Amasya Turu..::VOL2::..

ali cengiz

Üye
Tepki
7
hocam ayaklarına saglık fakat kaya mezarları hakkında biraz bilgi verebilirmisin malum senin vizorünle bizde gezmiş oluyoruz bari birde bilgilenelenelim şimdididen tesekkür ederim

Scudo

Togur

Üye
Tepki
1
reis güzel fotolar ve güzel bir gezi olmuş .Benimde düşündüğüm bir geziydi önceden haberim olsaydı katılmak isterdim samsun ve çevresi gezilerde haberleşelim görüşmek üzere

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Şu Amasya ne kadar güzel bir şehirmiş? Hiç bu kadar güzel olacağı aklıma gelmemişti, bu kadar sene geçmiş üstünden, bu geziyi bir daha tekrarlasanız da biraz daha tanısak şu güzel Amasyayı! Hani gidebilecek durumum olsa ben gideyim diyecem, ama bize çok uzak... Yok mu hiç forumda, Amasya'da yaşayan arkadaşımız?
Bu arada Deya'ya da teşekkür ederim, nerelerden bulup çıkarmış bu başlığı... :)

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
@tırt kaptan

ben bulurum;) gezi hoşuma gitti.çok güzel yerler.herkes görsün istedim.rica ederim...

Hüseyin Suda

Forum Demirbaşı
Tepki
313
Ellerine sağlık,Amasya'nın güzelliğine hayran olmamak mümkün değil...

abdullahabdullah

Forum Bağımlısı
Tepki
633
İsim
Abdullah YEŞİLTAŞ
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Amasya geceleri o kadar hoş olur ki. Nehrin kenarında çayınızı ılık havanın ipeksi dokunuşu ile arkadaşınız ile içip keyf alırsınız. Merzifon, Amasya'ya bağlıdır ama coğrafyası çok farklıdır. Merzifon ova ve dağdaki ormanlarının gürlüğü ile çok güzeldir. Eşeği de var tabi:)

Silifke-Taşucu resimlerini ayrı konuda açıp yollamak istiyorum. Bisiklet ile yazın gezinirken çekmiştim.

Konuyu güncelleyenlere teşekkürler.