Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bir Öneri

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında RAHMİ tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. RAHMİ

RAHMİ Forum Bağımlısı

Seviye:
    Benim forum hakkında bir tavsiyem olacaktı.Daha önceden bazı forum sitelerinde yöneticik yaptım. Bu forumda da bir konu hakkında önerim olacaktı. Forumda herhangi bir konuda yazılan mesajlar anasayfada yazılan "son 15 mesaj"diye bölüm yapılsa ve burada mesajı yazanlar ve konunun adı görünse daha iyi olacağını düşünüyorum. Soru ve istekler bu sayede daha çabuk görülür. Bu sayede bölümlerde sorulan sorular daha çabuk cevaplanır diye düşünüyorum. Tabi ki bu sadece bir öneri. İlginiz için şimdiden teşekkürler..

2. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    "yeni mesajlar" a tıklandıgında sizin forumda son yaptıgınız işlemden sonraki mesjalar zaten gözüküyor.. tıkladıgınız an o ana kadar okumadıgınız konular sıralanıyor zaten.. bazen 4 sayfa oluyor bazen 20 bazen daha fazlası.. ne sıklıkla girdiginize baglı foruma =) hatta ben o kadar alıstım ki kısayol olarak yeni mesajları kaydettim direkt oraya tıklıyorum ve son girişimden bu yana olan mesajlar gözüküyor.. bazen 5dk da bir tıklıyorum yeni birşeyler görünmüş mü diye...

bunun haricinde zaten en son yazılan mesaj en üstte olacak sekilde bir sıralama var bölümlerde.. hani üye ilgilendigi bölüme girip son yazılandan baslayarak mesajları zaten görebiliyor..

Son mesajları 15 ile sınırlamayan "yeni mesajlar" sistemi zaten var; yönetici degilim ama yine de bilgilendirme ihtiyacı duydum..

iyi günler...

RAHMİ bunu beğendi.
  3. RAHMİ

RAHMİ Forum Bağımlısı

Seviye:
    Teşekkürler ama bnde daha çok görülen bir yerde olabilir diye düşünmüştüm. Herkes bilmiyor sanırım "yeni mesajlar" bölümünü.En azından anasayfa da olsa daha iyi olurdu..:)

4. Doruk Atay

Doruk Atay Bisikletkolik

Seviye:
    Zaten ana başlıklarda yer alıyor. Daha fazla öne çıkaramayız.

Bora ve RAHMİ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.