Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bir öneri

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Fatih Balkış tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Balkış

Fatih Balkış Forum Demirbaşı

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar, şöyle bir önerim olacak forum için, tabii teknik olarak yapılabiliyor mu emin değilim. Bisikletforum'a paralel olarak takip ettiğim bir site var: www.roadbikereview.com

Bu sitede review, yani tanıtım adlı bir bölümde insanlar kullandıkları ürünlerle ilgili yorumlarını, deneyimlerini yazıyorlar. Ürünlerin kaça ve nereden alındığı, ağırlıkları, dayanıklıkları, eksi ve artı yöneri, benzer ürünler hakkında bilgiler bulmak mümkün.

Sözgelimi bir jant kullanıyorsunuz; bu jantın ağırlığı, sürüş konforu, aerodinamiği gibi konularda deneyimlerinizi yazıyorsunuz.

Eğer yapılabiliyorsa harika olur. Böylece birçok yeni forum üyesi arkadaş, ürünle ilgili geniş ilk ve geniş bilgiyi böylece doğrudan öğrenmiş olur. Çünkü forumdaki en önemli sorunlardan biri de bilgi paylaşımının defalarca yinelenmesi olarak görülüyor.

Saygılar.

Fatih Balkış.

Doruk Atay, R@SYONEL ve AlperDemir bunu beğendi.
  2. AlperDemir

AlperDemir Yeni Üye

Bencede böyle bir konu olması biz acemiler için çok bilgilendirici olur.

3. AlperDemir

AlperDemir Yeni Üye

Birde ürün tanıtım videoları veya resimli anlatımlar olabilir örneğin würt marka balata temizleyicisi ( bu anlatım forumda var ) nasıl kullanılır sonuçları nasıldır fiyatı ve performası nasıldır gibi çok yararlı olur.

4. R@SYONEL

R@SYONEL Aktif Üye

Seviye:
    bencede çok yerinde olur bunun bir kaç örneği var forumumuzda ama çoğalması gerekir.