Bir ölü diriltme de benden

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
@unlu

Lastikler konusunda haklısın belki ama bugün inan yağmurda bile kullandım ama tahminimden daha iyi tutundular. Bu yol olayında pek tecrübelide sayılmam. Şimdilik biraz bu lastiklerle tecrübeleneyim diyorum. Jantlaragelince Mavic modul e2 Oldukça kaliteliler Hatta Trek, oyıllarda en iyi bisikletlerinde kullanmış.Onları bi parlatacam daha elden geçmediler. Bide Çalışır durumdaki orjinal parçalarını muhafaza etmek niyetindeyim.

Scudo

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
ediz abi gercekten hayat vermişsin gibi gözüküyor
ama o yol canavarının hakkını verecek sin dimi ......

• Beğen
Tepkiler: Faith

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Ediz Tevfik Özgan

Ediz'cim merhaba

Bende bakıyorum bu bisiklet ne güzel olmuş, yeni bir üyemiz gelmiş derken, yazıların kelimelerin ve uzaktanda olsa resmin tanıdık geldi.
BU bizim edi55 değilmi ya dedim.

İsim değişmiş, kulvar değişmiş ama yazıların seni hemen belli ediyor. Mtb den yola bir geçiş gibi olmuş.

Çokta güzel olmuş.

Görüşmek üzere, sevgi ve selamlarımla.

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
@Ender Alıcıoğlu

Abimerhaba,cevaba başlamadan önce selam eder hürmetlerimi sunarım.;) Öncelikle olayı isim değiştirme değilde ismimi alma şeklinde ifade edeyim. Neden bilmem ilk başlarken öyle garip bir nik almışım:( bunu piyasaların düzelme hareketine benzetebiliriz sanırım. :D Kulvar olayına gelince aslında bideğişiklik yokta bizim gruptakilere yolda onlar mtb de olsa yetişmekte zorlanıyorum belki böyle yetişirim dedim.:D . İşin şakası biyana Yol bisikletlerinin kibar duruşlarına bayılıyorum. Öyle merul merul bakıyodu
dayanamadım ilgilendim. Böyle bişi oldu. Sevgi ve selamşlarımla.

@bts.elektronik

Teşekkürler. kısmetse dükkanınıza dauğruyacam ama fırsat olmuyo.Bu arada sele kelepçelerinden varmı hala?

@sportmen

İnşallah beraber veririz.Size yolda yetişelimdiye uğraşıyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

Faith

Üye
Tepki
43
@sportmen

Kesinlikle hakkını veriyo bisikletin bu gün benim kondisyonu görmek için ufak çapta bi gezi yaptık yani resmen asfalt ağladı diyebilirim:D
Ve hatta yolda bi şahinle kapıştı hocam :D
Ben genelde arkadan takip ettiğim için hep toz yutmak zorunda kaldım

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
@Faith

Hakkını yeme daha yeni başlıyorsun ve orampalarıda gayet iyi çıktın . Bir ay sonra 'dur fatih dinleneyim' dicem gibi geliyor

• Beğen
Tepkiler: Faith

bts.elektronik

Forum Bağımlısı
Tepki
777
@Ediz Tevfik Özgan

dükyana herzaman beklerinm. sele kelepçesi size ne lazım bilmiyorum ama şu anda extralite 34,9 çap bir adet var

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
Tam bir yıl olmuş 11.500gr doğmuştu.:cool: Biraz bacak estetiği yaptırdım:p karbon ön bacak daha hafif jbs gidon boğazı continental lastikler falan derken 10 kg oldu.;) Ama enteresan bişi oldu oda 501 çelik kadro+karbon bacak inanın asfalttan gelen reaksiyonu çok tatlı hale getiriyor Gidon biraz yukarda fark ettim indirecem.:rolleyes: .

(link)

Fatih Kısa

Daimi Üye
Tepki
122
İsim
Fatih K.
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Diğer
Bisiklet daha da güzelleşmiş valla:) Gidon boğazını ters takarsanız eski geometrisine yakın bir sonuc alabilirsiniz.
Bende ufak çaplı bir yol bisikleti düşünmeye başladım açıkçası.

asortik

Aktif Üye
Tepki
149
@Ediz Tevfik Özgan

Bisiklet gerçekten çok tatlı olmuş. :) İyi günlerde kullanın.

Sizin bisikletleri gördükçe bende bir yol bisikleti, alıp toplamaya karar verdim. Bakalım bulabilecek miyim ucuz yollu?

@Fatih Kısa

Şehir içinde bir süre MTB kullandıktan sonra bende yol bisikleti düşünmeye başladım. :)

Arkadaşın bisikleti gibi bir şey bulabilsem, ucuz yollu alıp toparlamayı düşünüyorum. Ya da toplanmışına hayır demem. :) Ama şehir içi fazla kullanmayacağım için büyük paralar yatırmak istemiyorum, foruma baktım satan var mı diye, ucuz olanlar zaten satılmış, diğerleri de uçuk fiyatlı…

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
@Fatih Kısa

teşekkürler Önerinizi uygulayacağım.

@asortik

Ben beyabi armıştım ama inanın ararsınız mutlaka bulursunuz,Allah isteğinize cevap verir inşallah.

@olkjolkj

Düşünmezmiyim. Yeteri kadar harcayacak param olupta karbon yol bisikleti alınca bunuda fixed yapmayı düşünüyorum. Ama şimdilik bana yol bisikleti olarak hizmetine devam edecek mecburen.

Özgür Nevres

Forum Bağımlısı
Tepki
1.287
@Ediz Tevfik Özgan

Çok güzel, çok şık. Gidon evet yukarıya bakmış o da halloldu mu harika

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
kadro boyası çok güzel olmuş bitmiş hali dahada güzel olacaktır.

calbiyik03

Üye
Tepki
54
Bisiklet diriltme işi ince bir zevkin ürünü, harcanan emek, gayret, 40 gün beklemek .... sizi tebrik ederim