Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bir kurban bayramını daha geride bıraktık...

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ilyasss tarafından paylaşıldı.

1. ilyasss

ilyasss Forum Bağımlısı

Seviye:
    Öncelikle Allah kestiğimiz kurbanlarımızı kabul etisn...

Türkiye’den ‘kurban manzaraları’ bu sene de geçtiğimiz yılları aratmadı.

Vatandaş yine bildiğini okudu. Eline bıçağı alan kasaplığa soyununca, kurbanlık hayvanları boğazlarken 2 bin 263 kişi hastanelik oldu. Onlarca hayvan, eziyet edilerek ‘kurban’ oldu. Şanlıurfa’da bir vatandaşın kaçan boğanın önce ayaklarını, sonra boğazını kesmesi dudak uçuklattı. Dere ağızlarından akan sularla İstanbul Boğazı kana boyandı. Kuyuya düşen bir tosun ise vinçle kurtarıldı. Ne psikologların uyarıları, ne de yetkililerin uyarıları vatandaşı uyandırmadı.

Günlerdir psikologların ve Diyanet İşleri Başkanlığı’nın yaptığı uyarılara rağmen 6-7 yaşındaki çocukların gözünün önünde kurban kesildi. Konya’da kurban kesimi sırasında heyecanlanan 76 yaşındaki Musa Verim kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Sivas’ta ise beyin kanaması geçiren Mustafa Karslı ise tedavi altına alındı. • AA İHA CİHAN

2 bin yaralı

Acemi kasaplar, boğaların hışmına uğrarken kendi kendini kesen 2 bin 263 kişi hastanelik oldu.

http://www.stargazete.com/guncel/yurdum-insanindan-kurban-manzaralari-haber-228254.htm

nükleer kedi bunu beğendi.
  2. Fırat Ayanyan

Fırat Ayanyan Forum Bağımlısı

Seviye:
    Şanlıurfa'da geçen olayın videosunu izledi.Tam bir vahşet ve düşüncesizlik tablosu.Hadi hayvanı kaçırdın eyvallah.Yakaladıktan sonra ayaklardan başlayıp ,hayvan ayakta iken kesmeye çalışmak nasıl bir düşüncedir anlayamdım.Sanki tavuk kesiyor adam 500-600 kiloluk hayvanı ayakta kesecek paşam. 2 Saat can çekiştirdiler hayvana.

nükleer kedi bunu beğendi.
  3. nükleer kedi

nükleer kedi Forum Bağımlısı

Seviye:
    O videoyu ben de izledim. Bunlarda nasıl bir yürek var anlamadım.:boese157: