Bir keşif hikayesi

caner1405

Aktif Üye
Tepki
208
İsim
caner
Bisiklet
Lapierre
Gürkan Genç'i eminim bir çoğunuz tanıyordur. Dün bloğunda paylaştığı bir yazıyı bende sizlerle paylaşmak istedim. Bu ne bir gezi ne de bir tur bu bir tür keşif, bu tarz yazıları oldukça fazla okuyan bir insan olarak etkilendim umarım sizlerde okurken keyif alırsınız.
(link)

Scudo

CanVlad

Üye
Tepki
6
İsim
Can Vlad Filizol
Bisiklet
Salcano
Kendisinin Türkiye - Japonya turu için yazdıklarını yeni okudum ve bitirdim şimdi Dünya turunu okumaya başladım. Bilmeyenler için kendisi 9-11 ay arası gibi bir sürede Bisikleti ile Türkiye'den Japonya'ya bisikleti ile gitmiştir. Şuan ise 7 yıl içinde bitirme hedefi koyduğu Dünya turundadır. Keyifli okumalar :)

Yusuf8384

Üye
Tepki
433
İsim
yusuf8384
Bisiklet
Merida
Paylaştığınız yazı gerçekten çok güzel ve ufuk açıcı. Ben Mersin/Tarsus'ta oturuyorum geçen yaz tek başıma Kılan-Çamlıyayla geçişini yapmıştım.Bu yaz da bu rotayı planlarım arasına ekledim , tabi yanıma en az bir kişi bulabilirsem, çünkü Torosların zirvesinde tek başına bisikletle dolaşmak biraz riskli ve sıkıcı olabiliyor(tecrübe ile sabit). Buradan Mersin civarında oturan ve Torosları aşmak isteyenlere de bir çağrı yapmış olayım.

• Beğen
Tepkiler: caner1405