Bir ilk daha (kar-buz zinciri) !

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@zafer sidal
Agzına saglık zafercım benım yerıme cevap yazmıssın tebrık ederım.Parcalar cok ıyı oldu kazadan sonra daha bı ıyılestı makına.Ben kızılcıklıdayım tadım pastanesı karsı sokagı salonun ısmı hüseyin herzaman beklerım kardesim!

• Beğen
Tepkiler: zafersidal
Scudo

mziyaeddin

Daimi Üye
Tepki
272
İsim
Mehmet Ziyaeddin UYANIK
Bisiklet
Marin
Abi bir şey sormak istiyorum.
Bu zincir bildiğim kadarıyla bükülerek yapıldı yani zincir halkaları açılmasın diye uç uca gelen yerlerde kaynak yok. Peki kullanma sonucunda bükülerek uç uca gelen yerler ezilerek deforme olup lastiğe batma gibi bir sorun çıkartır mı?

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@mziyaeddin
Eger asırı bır kıvrılma olursa kacınılmazdır lastıge batması.Mumkun oldugunca karlı havalarda kullanmak gereklı,asfaltta dedıgın gıbı tatsız bı olay yasanabılır!

• Beğen
Tepkiler: mziyaeddin

Serdar Emre ACAR

Forum Bağımlısı
Tepki
361
Gerçekten güzel olmuş.Ama bana sorarsanız karda bisiklete binmenin zevki zincirsiz daha güzel olur.Kondisyon ve teknik gelişimi açısından çok iyi bir çalışma olur.

• Beğen
Tepkiler: Bülent Onutkan

ardadeniz

Üye
Tepki
30
Tebrik ederim Bülentciğim.Yine yaratıcı zekanla yapmışsın yapacağını.inşallah senin makinede deneme imkanım olur.Daha nice dahiyane düşüncelerinin bir kısmını biliyorum onlarıda en kısa zamanda pratiğe geçirirsin...Ayrıca zinciri biliyorsun.Sinciride biliyorsun.Bunun adı ne olacak :)

• Beğen
Tepkiler: Bülent Onutkan