Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bir haftalığına akçay dayım

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında hasan mehmet yalı tarafından paylaşıldı.

1. hasan mehmet yalı

hasan mehmet yalı Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    selam arkadaşlar, istanbul da yaşıyorum,ama edremit'liyim ve akçay da bir hafta kalacam. 23-31 ağustos arası hem tatil hem de bisiklet antrenmanına ara vermemek istiyorum:in: .yol bisikleti kullanıyorum,eğer bu tarihler arası o civarda olanlar var ise haberleşebiliriz:in: .özellikle sabahları erken saatte yapmak istiyorum,yollar ısınmadan mıcırlar açığa çıkmadan turu tamamlamak amacındayım:in: .çok uzun turlar olmayacak gerçi ama 70 - 80 km civarı düşünüyorum.inşallah bu sene daha keyifli olur,geçen sene daha da sıcak bir zaman da denk gelmişti ve mıcırlı asfaltta fazla binemedim.lastikleri parçaladık sadece :D

istanbul anadolu yakası bölümünde "her cumartesi ve pazar saat 9.00 da" topiğinde grubumuz ile bir aradayız.özelden de ulaşabilirsiniz,saygılar.

2. Hay.alper.est

Hay.alper.est Aktif Üye

Seviye:
    Buyrun gelin bekleriz ben akçayda amatör bisikletçi olarak gurur duyarım ancak ben olmıyacağım o ayrı konu ayın 22 izmir fuarı açılıyor yanılmıyorsam oraya gitmeyi planlıyorum kask sort gibi giyim üzerine alışveriş yapıcam geçen sene bisiklet ve aksesuar satan yer vardı inşallah bu senede olur

birde 70-80 km benim için hem orta uzak mesafe hemde sizin temponuza uyum sağlıyamazdım herhalde ama tanışmak isterdim

umarım akçaydan mutlu ayrılırsınız

hasan mehmet yalı bunu beğendi.