Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bir Haber ve Yazdığım Yorum.

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Baki Berk Kayalar tarafından paylaşıldı.

1. Baki Berk Kayalar

Baki Berk Kayalar Onursal Üye

Seviye:
    http://www.ozgurkocaeli.com.tr/news.php?id=16669&t=Sapanca’da+Su+Dansı

İnşallah yayınlanır..

Kartepe' de dağ bisikleti şampiyonası düzenlenir, sadece yarışta yaşanan kazayı haber yaparsınız. Çok yanlış bir şey.. Sanırım Kocaelili profesyonel dağ bsikletçisi olmadığından dolayı.. Bisiklet sporuna önem vermemek, adam yerine koymamak bence esas neden. Keşki bunuda haber yapmasaydınız.. Bisikletçiler alınıyor ama.. Dağda kaza geçiren arkadaşımızın haberde yazdığı gibi kollarında, bacaklarında çatlaklar yokmuş. Sadece ağzı yırtılmış. İzmir' de yapılacak bir dahaki yarışlara da katılacakmış. Dolayısıyla haberde yazdığı gibi hayati tehlike geçirmemiş.

Gazetenin sahipleri çok yakın tanıdığım ama bir şekilde haber yapmadıkları Kartepe yarışı yüzünden onlara fazla bozuldum. Eğer isteselerdi benden fotoğraf alabilirlerdi.. Sanırım bir spor haberinin yapılması için müsabakaların yeryüzüne daha yakın yerlerde gerçekleşmesi gerekiyor.. Kocaeli' de Allah bilir ne paraşüt şampiyonları düzenlenmiştir de haberimiz olmamıştır :p

ahmetdogan bunu beğendi.
  2. Nevzat KÖSEOĞLU

Nevzat KÖSEOĞLU Onursal Üye

Seviye:
    abi yayınlanmış bundan sora hep bize çalışacaklar bak görürsün ii olmuş ellerıne saglık

3. ahmetdogan

ahmetdogan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    yaptıkları yanlıştan dönmüşlerdir..abi inşallah..bu anlamlı paylaşımınız için teşekkürler..:in:

4. Baki Berk Kayalar

Baki Berk Kayalar Onursal Üye

Seviye:
    Haftaya pazar günü bir merasim nedeniyle onlarla yüz yüze gelince konuyu hatırlatacağım. :) Büyük olasılık öyle bir etkinliğin gerçekleşeceğine dair haberleri olmadığından (ki biz bile son günlere kadar yarışların yapılıp yapılmayacağına dair haberimiz yoktu) yapmamışlardır. Ve yine bir "ki" eklemek istiyorum, yarış öncesindeki hafta dağa çıkacağımı kesinleştirmiştim, benim bisiklet hobimi tahmin edip dağa çıkacağımı düşünmeleri gerekiyordu.. Olsun.. Başka yarışa...