Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bir günde Gelibolu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Aytekin Erzan tarafından paylaşıldı.

1. Aytekin Erzan

Aytekin Erzan Onursal Üye

Seviye:
    selam sevgili dostlar..!
    uzun zamandır hayalini kurduğum bir günde gelibolu sürüşü ve ardından bir günde şehitlikler ziyaretim planlandığı gibi tamamlanmış hatta düşünülenden daha az sürede peki neden düşünülenden daha az sürede çünkü söz konusu olan şehitlerimizin ziyareti idi bunun için kesinlikle eğer başka bir mevzu olsaydı bu başarı sonucu sağlanamazdı tabii ki kendi adıma konuşuyorum...
    burada kimse beni yanlış anlamasın bu turun tek günde yapılmasının nedeni kesinlikle kendimle alakalı birşeydir önemli olan oralara gitmektir aslında en önemlisi her fırsatta şehitlerimizi yad etmek zikretmek ve onların bize bıraktıkları mirası en iyi şekilde kollamak ve gözetmektir bunu biz büyük komutan Atatürk ve onun büyük silah arkadaşları en küçük rütbeli er dedn en büyük rütbeli subayına kadar hepsine müteşekkiriz sonuç olarak herkes kendi yapabildiğini ve yapmakla mutlu olduğu şeyleri yapar orada bir çok bisikletli arkadaşımla tanıştım herkesin farklı bir hikayesi vardı fakat herkes tek bir noktadada birlrşiyordu şehitlerimizi anm[URL=http://img17.imageshack.usak ve tarihimizi biraz daha yakından tanımak şimdi ben burada çanakkale savaşlarını anlatacak değilim bunları hepimiz biliyoruz bilmiyorsak bile hemen şimdi birkaç tuşa basarak öğrenebiliriz fakat oralara gidersek o ortamları okuduklarımızdan ve duyduklarımızdan çok daha başka şekilde anlayabilir ve hatta yaşayabiliriz gidelim arkadaşlar kesinlikle pişman olmayacaksınız vet arkadaşlar isterseniz fotolarlada biraz anlatayım şimdiden herkese teşekkürler....

16 Mart artık son hazırlıklar üç tane iç lastik ikis arızalı çıkıyor biri patlıyor ve dakikalar ile yarışarak Sirkeciye iç lastik almaya gidiyorum buarada Trinity arayıp meşhur Osmanlı çiğköftecisinden şirkete çiğköfte istiyor bu isteğinide bu telaşenin içinde yerine getiriyorum ve motivasyonumu bozmamaya çalışıyorum./my.php?

M.Ergun GÖZET bunu beğendi.