Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bir Gençlik Projesi: "Ritmi Pedalla" Yardımınızı istiyor.

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Kerem Özbayrak tarafından paylaşıldı.

1. Kerem Özbayrak

Kerem Özbayrak Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba, bu arkadaşları facebook'da gördüm. Bu pırıl pırıl gençler güzel bir fikrin peşinden koşuyorlar. Kısaca, kendi imkanlarıyla bisikletin arkasına bağladıkları römorkun üstüne müzik aletleri bağlayıp hem pedallayıp hem de müzik yapmak istiyorlar. Anladığım kadarıyla müzik aletlerinin çalışması için gerekli enerji ile ilgili bir sıkıntıları var. Bu arkadaşları tanımam ancak bana çok samimi geldiler. Yardımcı olmak isteyen olursa diye iletişim linki de bırakıyorum.

Mesajları
    Öncelikle merhabalar. Ben 18 yaşındayım ve arkadaşım bir baterist. (hiç uzatmadan direk konuya girerek anlatıyorum) 4 yıldır davul çalıyor. ve müzik aletleri çalan insanları bilirsiniz 4 duvar arasında süngerlerin içinde cover alırlar. biz bu arkadaşımla işleri daha farklı yapmaya çalıştık. Bisikletin arkasına güzel bir römork yaparak. evet evet yanlış duymadınız römork çeken bir bisiklet yaptık. fotoğrafta da görüzeksiniz zaten. bu tamamen bir gençlik projesidir. ve sizinde fikirlerinizi almak için paylaşıyorum bu postu. elektirik kaynağı için yardımınıza ihtiyacımız var. eğer elektirik mühendisi veya elektirik okuyan birileri varsa ve fikir verebilirse çok iyi olur. şimdilik bir jeneratör düşünüyoruz fakat gürültüsü yüksek olduğu için karar veremiyoruz. Ayrıca yakında İstanbul Kadıköy sahil, Maltepe sahil, kartal sahil gibi yerlerde çalıcaz. eğer gelmek isterseniz takipda kalın. Youtube: Ritmi Pedalla

Alican Boz - Öncelikle merhabalar. Ben 18 yaşındayım ve... | Facebook

13769373_1238227922878446_8919656243423439605_n.jpg

2. SOZUAK

SOZUAK Forum Demirbaşı

Adı:
    Barış SÖZÜAK
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    En cok heves ettigim enstrumandir davul. Gecen sene almistim dijital yamaha davul seti ama hanim yuzunden evde bir turlu kurup calistiramadim. Akustik davulun sesini yukseltmeye gerek yok ama baska hangi enstruman kullaniyorlar anlamadim. Seyyar ve kendinden sarjli bizde mevlut anfisi diye bilinen anfiler var herseyi icinde tek parca. Onlardan alip kullanmalari yeterli aslinda.

3. Kerem Özbayrak

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    @SOZUAK Valla benim de evde roland micro amfim var. kalem pille de çalışıyor saatlerce ama bu gençler soruyorsa bildikleri vardır diye düşünüyorum. Bu arada dijital set almışsanız sorgusuz sualsiz kurun evin bir köşesine. Ben ipleri hanıma bırakmadan evin içine 1 duvar piyanosu, gitar ve 2 bisiklet sığdırdım :)

4. SOZUAK

SOZUAK Forum Demirbaşı

Adı:
    Barış SÖZÜAK
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Hocam simdi bir oda benim calisma odam. 400lt lik bir akvaryum buyukce bir calisma masasi ile her yere doldurulmus elektronik cihazlar ile bir de sahne piyanosu var. Dijital davul dtx iv special v2. Oyle az yer kaplayan dtx 400 500 gibi olsa yer bulurum ama biliyorsunuzdur bu aleti cok genis yer isteyen bir model. Kurup kaldirmak zaten olum. Evde afedersiniz kucuk lavaboda bile 2 adet roland g1000 var odamda roland xp80 gizlenmis durumda ve baska bir yerde em55 or ile elektro gitar var. Oda da gizli durumda ibanez kafa anfisi ile 2 adet celestion 12" yuklu kabin var. Daha var oglu var da ortaya cikinca esim ne yapacaksin bu kadar aleti sat diyor hemen. 6 bisikleti daha yazmamistim onu da ekleyeyim mesaja

informatiker bunu beğendi.
  5. Kerem Özbayrak

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    @SOZUAK Pişman oldum hocam yazdığıma. Kolay gelsin size ve eşinize :)

SOZUAK bunu beğendi.
  6. sayginyilmaz

sayginyilmaz Üye

Adı:
    Saygın Yılmaz
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Tesla Powerwall işlerine yarayabilir, yorum olarak ilettim gençlere.

Kerem Özbayrak bunu beğendi.
  7. SOZUAK

SOZUAK Forum Demirbaşı

Adı:
    Barış SÖZÜAK
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    @sayginyilmaz 3000 dolar fiyat etiketi ile pek islerine yarayacagini sanmam;)

8. sayginyilmaz

sayginyilmaz Üye

Adı:
    Saygın Yılmaz
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Sürekli aramıyorlar anladığım kadarıyla, bir hayırsever ödünç verebilir belki.