Bir forum klasiği bisiklet seçimi:)

Tepki
21
İsim
Alperen
Bisiklet
Kron
Merhaba kısa süredir forumda bulunmama rağmen bisikletle uzun zamandır iç içeyim ve artık bir yol bisikletine gecmek istiyorum 2500 gibi bi bütçem var orta seviye bir yol bisikleti istiyorum gerçekten her yorumunuz altın değerinde teşekkürler şimdiden

040 sora sedona 610 060sora trek emonda alr

Scudo

mzerenoglu

Daimi Üye
Tepki
197
İsim
mehmet
Bisiklet
Salcano
2.el düşünür müsünüz, yoksa illa 0 alıcam diyenlerden misiniz? 2 durum için farklı seçenekler var.

Tepki
21
İsim
Alperen
Bisiklet
Kron
Abi ikinci el düşünüyorum az çokta anlıyorum bisikletten 2. El de olabilir

mzerenoglu

Daimi Üye
Tepki
197
İsim
mehmet
Bisiklet
Salcano
2.el olunca çok fazla seçenek çıkıyo, size tavsiyem sahibinden e girin, 2000- tl ile 2800 tl arasında bisikletlere bakın, boyunuza göre kadro seçeneklerini de filtrelerseniz seçenek baya aza inmiş olur, o ilanlar arasında sora veya tiagra setli varsa onları da eleyin (kötülediğimden değil sadece 2500 tl ye tiagra & sora kazık oluyo bence) , kalan ilanlarda gözünüze güzel gelen içinize sinen bisiklerin ilanlarını buraya koyun hep beraber yorumlarız :)

• Beğen
Tepkiler: Uğur Recep AKGÜL

M.Fatih

Daimi Üye
Tepki
370
İsim
M.Fatih
Bisiklet
Mosso
@Alperenyuruk
İkinci ele gerek yok buyrunuz 105 setli canavar.
(link)

• Beğen
Tepkiler: ersoy balcı
Tepki
21
İsim
Alperen
Bisiklet
Kron
@M.Fatih
Abi inanırmısın tam ona bakıyodum şimdi diyecektim bu nasıldır diye abi çok iyi ya ne dersiniz

M.Fatih

Daimi Üye
Tepki
370
İsim
M.Fatih
Bisiklet
Mosso
@Alperenyuruk Ben Mosso şehir bisikleti kullanıyorum çok memnunum. Mosso'nun kadroya diyecek tek laf yok zaten. Linkini verdiğim bisiklet 7005 kadro bir de, donanımları da ortada zaten :harika:

mzerenoglu

Daimi Üye
Tepki
197
İsim
mehmet
Bisiklet
Salcano
linkteki üründe güzel hemde 0 . 105 set,karbon maşa , 9.2 kg bisiklet... iyi bir fiyat/performans ürünü

birde forumda 2.el bölümünde 1750 liraya salcano xrs 030 tiagra modeli vardı satılmadıysa onuda değerlendir, ben kullanıyorum gayet de memnunum

M.Fatih

Daimi Üye
Tepki
370
İsim
M.Fatih
Bisiklet
Mosso
@mzerenoglu
Üstad bir de ben millete Mosso önerince, ya sen de hep Mosso diyorsun diyorlar. E işte ortada herşey yani bu senenin f/p markası bu ne önerelim başka yâni.

mzerenoglu

Daimi Üye
Tepki
197
İsim
mehmet
Bisiklet
Salcano
@M.Fatih

hocam mosso kullanmadığım için bişey demek istemiyorum , evet üstündeki setler çok iyi :)

mesela ben kimseye samsung marka cep telefonu önermiyorum, servislerde çalışan arkadaşlarımdan biliyorum 100 telefon servise geliyosa 90 ı samsung... bi markanın çok satması, katalogda özelliklerinin çok iyi olması onun sorun çıkarmayacağı anlamına gelmiyor bu yüzden en iyisi sizin gibi kullananlar yorumlarını söylesin :)

M.Fatih

Daimi Üye
Tepki
370
İsim
M.Fatih
Bisiklet
Mosso
@mzerenoglu Aynen kesinlikle bence de. Çünkü millet tutturmuş bir Salcano Sedona Kron tamam doğru iyi markalar olabilirler ama Mosso ülkede tam tanınmıyor diye pek sıcak bakılmıyor ama kullansalar anlayacaklar elbette.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@M.Fatih
Bu Konuyu birdefa daha tartismistik, mosso türkiyede değil yurtdisindada taninmiyor. Türkiyede yine hicyoktan mosso markasi diye birseyin var olduğu biliniyor.

• Beğen
Tepkiler: İbrahim A.
Tepki
21
İsim
Alperen
Bisiklet
Kron
Abi yakın bi aile dostumuzun eberber pedalladığımız bi abim var ghots speedline 7500 ü var satacağını söyledi 3800 lira fiyatı var 2500 e veriyor bana sizin de yorumlarınızı öğrenmek istedim image.jpg

Tepki
1
Bisiklet bir gezi amaci da tasiyorsa ince tekerli hafif hibrit oneririm.. boyun ve sirt agrisi yapar...yaris bisikleti cok eguldiginiz icin

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
@Murat Cömez

bu durumu öğrendiğimde .ok şaşırdım ve vazgeçmiştim. ama alanlar memnun... iyiyi kötüyü zaman gösterecek galiba..