Bir cyclocross da benden...

Okan Örs

DALGACI DENİZ AYVALIK
Tepki
841
Bisiklet
Focus
Öncelikle bu başlık seçim yapmakta bana çok güzel yol gösterdi...
Başta sevgili ihtiyar abi ve Kudret abi de düşünceleriyle beni yönlendiren kişiler oldular.
Ayvalık,berbat şehiriçi yollarının yanısıra alabildiğine stabilize gezi yolları ile bu kararda cyclocross'u öne çıkardı.
Tercihim,kadro geometrisi,kablo delikleri,bagaj olanağı ve pratik fren yapısına sahip olması nedeni ile
Focus mares Ax 4.0 2014 oldu.
Daha iyileri sizlerin olsun...
http://i.imgur.com/2c0ggJX.jpg
http://i.imgur.com/B3TxVA3.jpg

Scudo
Tepki
22
İsim
Harun
Ürününüz ile ilgili biraz daha detay bilgiler verebilir misiniz?Emin değilim ama bu tarz bisiklet istediğim tarzda.Hem yol hem tur olarak dayanıklı gibi düşünüyorum.

Okan Örs

DALGACI DENİZ AYVALIK
Tepki
841
Bisiklet
Focus
Haklısınız,hem tur hem yol hem de asfalt dışı için son derece uygun.Her cyclocross'da bagaj deliği bulunmayabiliyor.Ona dikkat etmek gerekiyor.
Zaten üzerinde dişli yarış lastikleri var.Kros yapmak istediğinizde harika.İhtiyar abinin dediği gibi bunun yanına alın yol bisikleti lastiği,değiştirin asfaltta kullanın.Ya da benim gibi takın korumalı bir 700-32 lastik hem şehir içi hem stabilize kullanım sağlayın.Tek dezavantaj olarak belkide (oda uzun ve dik tırmanışlarda zorlayacak gibi)ikili aynakol olması.Bu da ileride belki gerek bile yok ama üçlü ile değiştirilebilme seçeneği.
Türkiye şartları için bence biçilmiş kaftan...

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Bisikletiniz hayırlı olsun. İyi günlerde kullanmanızı dilerim.

• Beğen
Tepkiler: Okan Örs

erphan

Forum Bağımlısı
Tepki
503
İsim
Erhan
Bisiklet
Scott
hayırlı olsun :) güzel günlerde sürmenizi temenni eder, kazasız ve keyifli, bol pedallar dilerim...

• Beğen
Tepkiler: Okan Örs