"Bir çocuk güler, dünya güler." - Veloturk'un hikayesi ve Granola Bar tarifi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Mehmet Ege Tura tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Ege Tura

Mehmet Ege Tura Yeni Üye

Bünyesinde yazılar kaleme aldığım N'olmuş? adlı sitemizde "Bir çocuk güler, dünya güler." - Veloturk'un hikayesi adı altında bir yazı kaleme aldım. Veloturk oluşumuyla ilgili geniş bilgi alabileceğinizi düşünüyorum. Meraklılara duyurulur. Aynı zamanda Veloturk'e ithafen bir ev yapımı Granola Bar tarifi yaptım. Bisiklet gezileriniz, antrenmanlarınız için enerji verici, tam anlamıyla doğal bir doping. Yapımı da çok kolay.

Linkler:

"Bir çocuk güler, dünya güler." - Veloturk'un hikayesi: http://www.nolm.us/bir-cocuk-guler-dunya-guler-veloturkun-hikayesi/

[Nutfak] Ev yapımı, enerji dolu Granola Bar tarifi: http://www.nolm.us/nutfak-ev-yapimi-enerji-dolu-granola-bar/

İlginiz için şimdiden çok teşekkürler. Umarım beğenirsiniz.

2. MehmetAliB.

MehmetAliB. VivaVelo

Seviye:
    1000 Çocuğa 1000 bisiklet...:alkis:
    Sizleri tebrik ederim. İdealizm, insancıllık, başkalarını düşünme, adı her neyse yaptığınız davranış çok güzel. İnsanın sizin gibi kimseleri gördükçe içi açılıyor. Popüler kültür çağının tüketim vaveylasında yaptığınız çalışma kulaklara senfoni gibi geliyor. Umarım bir gün tanışırız.
    Rüzgarınız arkadan essin.
    (İlgili linkteki içeriği buraya da yazsaydınız yahut içerikten kısmen burada da bahsetseydiniz bence daha güzel olurdu)

mariokaldato bunu beğendi.
  3. Hamit E.

Hamit E. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    tepki alacağım ama çocuğa bağlı o durum. şimdi apaçilere bisiklet verseniz 1 hafta içinde satar parayıda ya kızlarla yemeye yada esrara yatırır, adım gibi eminim. hiç öyle sevgi anlayış kıl tüy demeyin.

ancak köy yerlerinde yaşayan gerçekten birşeyler görmeye aç ve gördüğünün aldığının kıymetini bilen kardeşlerimde mevcut. maddi gücüm elverdiğinde umarım birgün yardımım dokunur.

Bisnev99 bunu beğendi.
  4. Engin er.

Engin er. Aktif Üye

Adı:
    Engin E.
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    konu bu kadar eski olmasa ben bir tepki haazırlamıştım gerçekten.

mariokaldato bunu beğendi.