Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bir çılgınlık Yapmak Istiyorum Yardım ?

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında muhammet sarıyıldız tarafından paylaşıldı.

1. muhammet sarıyıldız

muhammet sarıyıldız Üye

Seviye:
    Arkadaşlar Pazar Günü Yalovaya Sudüşen şelalesine Gitmeyi Düşünüyorum Olurmu Sizcve Yardımızı Bekliyorum?

bahtiyar közen bunu beğendi.
  2. A.Kadir Ünal

A.Kadir Ünal Forum Demirbaşı

Seviye:
  3. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    önce bi hava durumuna bak muhanmet ,,,sonra yenikapıdan feribota ora biraz tuzlu ,,bisiklete zam olmuşmu bilmiyorum sabah uygulamaları var 07.00 -10.00 arası bisiklete 6 liramı oldu acaba bu ido yapar arabalara zam yapmışlar millet isyanda,,,,evet yenikapıdan yalova sabah saatlerine bak saat kaçta var kış tarifesini öğren saat 11.00 de varsa yandığının resmidir....sabah vakti olması lehine ,,,yalovadan su düşen çok kolay çınarcık istikametine girmeden devam ediyorsun , su düşen bol rampalı etaptır dönüş ve gidiş ,oldukça soğuk olacak pazar kar soğuğu ,accuya bak goggle yaz accu weather pazar hava durumuna bak derim ,fiatlar pahalı olması lazım yenikapıdan feribot öğrenci ne kadar bilemem ,,,avrupa yakaya acaip ters ora anadolu yakadanda ters olmakta ben feribot kullanmıyorum lüks feribotları, eskihisardan geçerim ora eski feribotların yeridir ordan bisiklete para yok bedava ,,,ama yol uzun sürüyor tabi

4. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
  5. Çağatay TURHAN

Çağatay TURHAN Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    valla oluyor mu diye haftaya siz söyleyeceksiniz artık :)