Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bİr bİsİkletİn yol hİkayesİ almanya'dan hİndİstan'a

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında FİDAN KAYAOĞLU tarafından paylaşıldı.

1. FİDAN KAYAOĞLU

FİDAN KAYAOĞLU Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Bu bir proje ,el yapımı bambu bir bisikleti dünya çapında elden ele dolaştırma projesi. projenin amacı hindistan bihar'da su için destek olmak. mevcut son bilgilere göre 3345 km yolu ve 24 bisiklet sürücüsü ile arkasında bıraktı. almanya, polonya, çek cumhuriyeti, slovakya, macaristan ve romanya'yı geçti. bisiklet bulgaristan'dan Çorlu'ya ve Çorlu'dan dün gece itibariyle bana geldi. Benden de başka insanlara ve sonra diğer insanlara. bağış ve katılım tamamen gönülülük esasına dayalı. En kısa sürede resimleri sayfadan paylaşıyor olacağım. Merak edenler olursa ve gönüllü olmak isteyenler olursa benimle veya sayfalarından başvuru yapabilirler.
    http://www.globalbiketrotting.org

2. Tuncay Üner

Tuncay Üner Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Harika bir proje. Siz bisikleti kimden teslim aldınız?

FİDAN KAYAOĞLU bunu beğendi.
  3. FİDAN KAYAOĞLU

FİDAN KAYAOĞLU Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Ben Çorlu'da bulunan Burak arkadaşımdan aldım. Projeden de onun sayesinde haberdar oldum. :) Burak ise Bulgaristan'dan başka bir pedalşörden aldı.

4. tahirkaya

tahirkaya Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Güzel bir proje. Bisiklet Türkiye ve İran etabını geçebilse bile Pakistan veya Hindistan'da kaybolabilir :)