Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bir bisiklet türüydü ama hatırlayamıyorum.

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Fatih Ertörün tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Ertörün

Fatih Ertörün Bisikletkolik

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar, bundan kaç sene evveldi bilmiyorum bir bisiklet görmüştüm.Kabinliydi.Bisikeltçi bisikletin içine oturuyor, daha sonra kabin kapanıyor ve bu bisiklet 2 teker üstünde gidiyordu.Biraz uçak kokpitini andırıyordu kabin.Hatta eski antranörüm, onun japon bisikleti olduğunu söylemişti ve de ayrodinamik olduğundan hava tutmadığı için çok da hızlı kaçıyormuş bu makina,acaba internette bunu gören duyan bilen var mı ?

2. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    cembionun buna bnzer bisikeltleri var belki onadan olabilir ama emin ol gülle gibidir.çok hızlı kaçması biraz olanaksız olabilir.biz 12 kg bisikleti anca hızlı ''kaçırabiliyoruz'' onların biraz zor gibi ...

3. Fatih Ertörün

Fatih Ertörün Bisikletkolik

Seviye:
    "www.cab-bikes.com" buraya bu konuyu açtıktan 5 dk sonra buldum aradığım şeyi. :D

4. Turkishflier

Turkishflier Aktif Üye

Seviye:
    Biraz daha profesyonel olarak kullanılanları var onların;kabuğu balık gövdesi gibi bu yüzden rüzgar direnci çok düşük.Düz yolda 100 km/saat sürate rahatlıkla çıkabiliyorlar.Ama harekete başlarken veya dururken birinin tutması gerekiyor aleti.

Baki Berk Kayalar bunu beğendi.
  5. tuninger_haa

tuninger_haa Bisikletkolik

Seviye:
    ben televizyonda gormustum sanırım natıonal tv deydı adamlar o bısıkletlerle yokus asagı gıdıyorlardı:)