Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bir bisiklet hakkında sorular

Konu, 'Arşiv' kısmında Bozkirli42 tarafından paylaşıldı.

1. Bozkirli42

Bozkirli42 Yeni Üye

Adı:
    Ali
    Öncelikle herkese merhaba,hepinize iyi günler diliyorun

Ben Ankara'da yaşıyorum bilenler vardır belki Gölbaşı'nda Eymir Gölü var. Odtü ye ait çok güzel bir yer genelde insanlar etradında bisiklet sürer ve yürüyüş yapar

Bizde arkadaşlarla gidip geliyoruz benim bisikletim çok iyi değil tabi onların gerisinde kalıyorum

Bavam bisiklet gibi ekstra hobi tarzı şeylere para vermez zaten bende profesyonel bir şey beklemiyorum arkadaşının eski bir geroni dağ bisikleti varmış onu alacaz

Geroni marka kaliteli full shimano dağ bisikleti - Bisiklet ile ilgili tüm malzemeler sahibinden.com'da - 287534973

Bu bisiklet nasıl ?

Biliyorum eski ama idare edebilir mi?

Ne gibi şeyler yaparsan daha güzel olur?

Bide rengini pek beğenmedim boyatmakta çok uğraşlı bir iş sanırsam süs amaçlı bant veya kaplama türü şeyler bulabilir miyim?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

2. mariokaldato

mariokaldato Özlem, Yün don ve epılpay

Adı:
    Raşit Cumhur Çakın
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Baska bsiklet bak dostum. Piyasa hareketli

Bozkirli42 bunu beğendi.
  3. Bozkirli42

Bozkirli42 Yeni Üye

Adı:
    Ali
    Dediğim gibi sadece parkta tur atmak için çok para harcamayacağım bunuda babamın arkadaşı fiyatından ucuza verdiği için alacam

mariokaldato bunu beğendi.
  4. Bozkirli42

Bozkirli42 Yeni Üye

Adı:
    Ali
    Geroni marka kaliteli full shimano dağ bisikleti - Bisiklet ile ilgili tüm malzemeler sahibinden.com'da - 287534973

Arkadaşlar şuanki bisikletim çok kötü durumda babamın arkadaşından bunu alacağız eski ve kötü ama düzeltmek için ne yapabilirim kullanım amacım arkadaşlarla parkta gezmek için yani öyle profestonel bişey beklemiyorum zaten

Şimdiden teşekkürler

Admine not: Daha önce açtığım konu silinmiş arama yapmadınız diye ben bu bisiklet hakkında soru soruyorum sanırım bu bisikleti daha önce soran olmamıştır

5. Sabri Atalay

Sabri Atalay Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Merhaba,
    Fotoğraftaki bisikletten hiç birey olmaz.Onun ekmeği yenmiş artık hiç bir yeri ayar tutmaz.Vitesinden fren sistemine aynakolundan rublesine kadar değiştirmen gerekir.Derken jantlar falan derken sana fazla paraya patlar.Vede sonuç alamassın.Bu bisikleti boşver.Ha ücret almadan vereceklerse al.Ama fazla beklentin olmasın.
    Kolay gelsin.

Bozkirli42 bunu beğendi.
  6. Bozkirli42

Bozkirli42 Yeni Üye

Adı:
    Ali
    Biliyorum kötü ama ben zaten çok bişey beklemiyorum daha iyi nasıl olur bisiklet

Şimdiki bisikletim daha kötü ve ağır bunda alüminyum kadro yazıyor (bana demir gibi geldi ama)