Bir bisiklet daha özgürlüğüne kavuştu!

paramedik34

Forum Bağımlısı
Tepki
819
Takip edenler bilir geçtiğimiz günlerde…… (link) ....adresinde bir colnago'yu inanılmaz bir fiyata satmıştım. BU bisikletin bu fiyata satılmasının arkasındaki gerçek kıymet bilmeyenlerin eline geçmemesiydi.

Bu bisikletin satışına geç yetişen ama onu satın alamayan Bursa'dan Ahmet bey telefonla bana ulaşarak bisikleti kendisine satmamı istemiş ama ben mesaj sıralamasına göre satacağımı söylemiştim kendisine. Ahmet bey bu bisikleti binmek için çok istedi ama O'na nasip olmadı.

Bunun üzerine dün ve bugün küçük bir geziye çıktım. Ve bir bianchi caurus 838 buldum. Bu bisikleti satan kişi bisikletin kıymetini biliyordu. Ve eder fiyatının altına hiç bir zaman inmedi. 200 lira:D

Ben kendisnden aldım bu bisikleti ne de olsa forumdan birisi çıkardı almak için. Ama önce Ahmet 'beyi arayıp aşağıdaki ilk temizlenmemiş bakım yapılmamaış ham resimleri gönderdim kendisine. Almak istemezse forumda ikinci ele bakımından sonra bakım masraflarıyla birlikte satılığa çıkaracağımı söyledim. İlgilendi bisikletle ve biraz önceyle kargoyla gönderdim kendisine. Yalnızca 200 lira aldığım fiyata bana verdi ve kargo parasını karşıladı.

Foruma bile düşmeden bu bisiklet mahalle arasında çoluk çocouğun elinde heder olmadan gerçek özgürlüğüne kavuştu.

İyi seyirler..

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

Scudo

Sercan Sözer

Forum Demirbaşı
Tepki
409
İsim