Bir bisiklet bir bayana bukadar yakışır...

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Hard candy'de korkunç bir filmdi ha, Ellen Page'den soğutuyor adamı :D

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563
Kızın altındaki kadro Intense - M3,DH yarış kadrosu.
Öte yandan maşada 100 mm lik eski model Fox'lara benziyor.
Alakasız bir durum söz konusu.Fakat bazı bayan sürücüler ufak boyut ve kilolarına karşın bu tarz maşalarla sürüş yapabiliyorlar.
Herhalukarda güzel bir resim.

Şu nasıl peki.Biraz daha niyeti belli sanki bu kızın...

(link)

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
O ilk resimdeki sahne bir 4x yarışı yada parkurundan sanırım o sebeple kısa bir amortisör var önünde...

Mehmet Can

Forum Bağımlısı
Tepki
405
Arkadaşlar bu fotoğrafı koyduğuma beni pişman ettiniz bunu biliyormusunuz
beni yanlış anlamayın ama size bu sözleri hiç yakıştıramadım? (güzel parça ben yarışta olsam arkasından hiç ayrılmazdım wuuuuu gibi şeyler) bayanlar yedek parça değildir bunu unutmayın lütfen. böyle olucağını bilsem bu konuyu hiç açmazdım ben sadece bu fotoğrafı sizinle hepinizle paylaşmak istedim, bu forumda bayan üyelerde var bunu sizde biliyorsunuz değilmi? bir fotoğrafa böylesine saçma şeyler yazıyosunuz kimbilir normal hayatınızda ne yapıyosunuz bu beni ilgilendirmez ama çok ayıp? bu yazdıklarınızı bayan üyeler mutlaka okumuştur ve sizin için kimbilir ne düşünüyolardır bu duruma düşmek hiçte hoş bişey değil arkadaşlar, bu forum hepimizin lütfen paylaşılmak istenen bi konuya böyle şeyler yazmayalım ne olur...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yarışta onun arkasından giden bir kişi normal hayatta taytlı bir bayanın arkasından neden gitmesin??

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.