Bir bardak çayın 70 km hatırı varmış (14.10.2012)

Scudo

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
Gerçektende Ferhat kardeşim çay kahve bahane. İnsan görmek istediği dostları için kilometrelerce pedal çeviriyor, çaydı köfteydi işin detayı. Kardeşim paylaşımın için sağol. Ayaklarına sağlık.

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Cüneyt HOCAOĞLU

Aynen haklısın abi; çay köfte hep bahane.Bir şekilde pedal çevirmek insanın içindeki dürtü, çayı köfteyi sebep sayıp çıkıyoruz yollara.Bisiklet sayesinde tanıştığım insanları abileri kardeşleri esnafları yolda selamlaşıp tanıştıklarımı şöyle bir düşünüyorum da bu bisikletin tarifi bazen çok yetersiz kalıyor başka bir şey bu meret :)

• Beğen
Tepkiler: Cüneyt HOCAOĞLU

Mehmet_Gürsoylu

Forum Bağımlısı
Tepki
381
@ömer korkmaz

Kara gerek yok Ömer abi ben evde kuş gibi oturuyorum yeter artık sıkıldım :Skull-175 Valla tek başıma çıkmak hiç zevkli gelmiyor bizim de içimizdeki bisiklet sevgisi ama,bisikletin de ağzı dili yok.Konuşacak adam lazım.Sessiz sessiz gitmek bana göre değil.Kulaklık taksam da sağdan soldan geleni duymuyorum kimi zaman rüzgar sesini bile tır sanıyorum.Benim en fazla bisiklete binmeme rekoru 35 gün falandı.Şimdi sanırım 45 güne vurdurdum.12 den sonra hep boşum söyle de bi tırmanış da biz yapalım :)

Tura gelince valla Ferhat abi yaz bıktırdı artık kış gelse de mangalı bi yaksak(yaksam) :) Hava iyice soğumadan son 1-2 orta şiddetli tur yapıp mangal havasına girmek lazım.Seni saymıyorum sen zaten olayı aştın.Ama sana inat bi tane ''Tek başına Kızılinler'' turu yapıcam cümle aleme ibret olsun bu çocuk da demek sağlammış desinler :) :)