Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bioxcin

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında hakan70 tarafından paylaşıldı.

1. hakan70

hakan70 Aktif Üye

Seviye:
    bir arkadaş saç dökülmesi için
    bioxcin kullanmış
    ama şu an pek faydasını görmüş değil öyle görünüyor
    bir de kaşlarına süreli temas ettiği için kaşlrı aşırı
    uzamış
    bioxcin kullanın ama kaşlara değmesin

Bartuğ Sayın bunu beğendi.
  2. MuratHan

MuratHan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Maaelesef dökülmüş bölgeler için hiç bir faydası yok. Belki henüz dökülmeyen saçların köklerini besleyici özelliği olabilir buda dökülmeyi bir nebze yavaşlatıyor. Bu üründen 3 kutu bitiren arkadaşım hiçbir faydasını görmedi ve devam etmedi. üstelik fiyatı uygun bir üründe değil. Dökülen saçlar için tek çözüm şimdilik hala saç ekimi gibi görünüyor.

Bartuğ Sayın bunu beğendi.
  3. Bartuğ Sayın

Bartuğ Sayın Üye

Seviye:
    bayerden priorin tavsiye ediyorum
    Hapı ile birlikte çok faydalı,
    ayrıca bioxin de kullanıyorum değişimli olarak ancak priorinden daha sert olduğunun farkındayım sık yıkanan saçlara bioxin i tavsiye etmem

4. Güney Tuncer

Güney Tuncer Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    B vitamini ve biotin içeren şampuanların işe yaradığına pek inanmıyorum. Tablet olarak biotin yutmak ve saç köklerine giden kan akışını hızlandırmak için düzenli mesaj vs yapmak daha mantıklı geliyor bana.

5. hüseyin özbay

hüseyin özbay Aktif Üye

Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    bende kullanıyorum.fakat saç çıkardığına inanmıyorum.fakat saçları beslediğine ve dökülmeyi engellediğine inanıyorun.memnunum.

6. Bilal Abdul-jabbar Keita

Bilal Abdul-jabbar Keita Aktif Üye

Seviye:
    Dışdan sürüler bütün ürünler bir yere kadar arkadaşlar ! Bu işi içden çözmek gerekiyor ! Bende yukarıdaki arkadaş gibi priorin tablet kullanıyorum ama hepsinin ortak yalanı kullanım sonunda etkisini kaybettiği için ömür boyu bu ilacı size satmak olduğunu unutmayın ;)

7. Alper Yıldırım

Alper Yıldırım Forum Bağımlısı

Seviye:
    Revigen Şampuan kullanıyorum. Belki beslenme + dış etkenler çerçevesinde de değişmiş olabilir fakat saç dökülmemde azalma oldu. Tavsiye ederim. Tabletni değil sadece şampuanını kullanıyorum..

Fakat şunu söyleye bilirim. Öncelikle bir doktora gidiniz. Hastanelerin cildiye servislerine muayene olunuz. Çünkü bu genetik olabileceği gibi vitamin eksikliği ve çinko eksikliği veya başka bir rahatsızlıktan kaynaklanıyor olabilir. En mantıklı yol kan tahlili yaptırmaktır. Kan tahlilleriniz olması gerektiği gibi çıkarsa bu tarz ürünlere yöneline bilir. Kanda eksik maddeden kaynaklanıyor ise çinko ve vitamin tabletleri alınmalıdır.

8. Bilal Abdul-jabbar Keita

Bilal Abdul-jabbar Keita Aktif Üye

Seviye:
    Eczanede tarama yaparken diğeri senin kucağını 1 ton ilaçla dolduruyor ! Arama motoruna giriyorsun sana Tr'de en iyi diye satılan yüzbinlerce ürün çıkarıyor ! Bu saç hikayesi tam bir trajedi şu anda !

9. M.Burcu Cebesoy

M.Burcu Cebesoy Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bu tip ilaçların faydası konusunda yanlış anlaşılan birşey var , bu ilaçlar saçların tamamen döküldüğü bölgelerden saç çıkarmıyor , sadece dökülen bölgelerdeki henüz dökülmemiş zayıf saç tellerinin güçlenmesini sağlıyor , dökülmeyi durdurma ya da yavaşlatma amaçlı yani .. ayrıca Ahmet Maranki'nin dediği gibi bence saç dökülmesini önlemek için dıştan değil içten birşeyler yapmak lazım .. yani dıştan ilaç sürmeyle olacak şey değil , yediğiniz içtiğiniz şeylere dikkat edeceksiniz , ruhsal olarak sağlıklı olacaksınız vs ... tabi işin birde genetik kısmı var ...