Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bindik bir alamete haydi bakalım :) İzmir'den selamlar...

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Erdem UYLAŞ tarafından paylaşıldı.

1. Erdem UYLAŞ

Erdem UYLAŞ Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle kişisel bilgilerim ile başlamalıyım diye düşünüyorum;

Erdem UYLAŞ - 1984, İzmir Bornova doğumluyum. Muğla Üniversitesi'nde Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliği Bölümünde okuduktan sonra şimdi küçüklüğümden beri hayalini kurduğum işi yapıyorum. Reklamcı ve Grafikerim... Doğduğum gibi İzmir, Bornova'da yaşıyorum.

[HR][/HR]

Bir süredir forumu takip ediyorum. Küçükken bisiklet üzerinde geçirdiğim zamanları bir kenara ayırıyorum, onları saymazsak bisiklet merakım yeni başlamış durumda. Geç mi kaldım bilmiyorum ama, en yakın arkadaşım (üniversiteden ev arkadaşım, şimdi ise ortağım :) ) Serhat ÇOLAKOĞLU vesilesi ile bisiklete 28 yaşımda merak sarmış durumdayım :). Bir süredir ofisimizde Serhat'ın MTB si en uygun yer benim odam olduğu için tam benim masamın karşısında duruyordu (kış koşullarından dolayı). İlk başta Serhat bisikleti getirip bu ofiste dursun dediğinde kendi kendime "ofise biz zor sığıyoruz bunu nereye koyarız" desem de, zamanla, hergün karşımda duran bisiklet bana nasıl bir enerji verdiyse ben inceden inceden Serhat'a sürekli, "o nasıl oluyor?, buna ne deniyor?, MTB nedir? Yol bisikleti, Şehir bisikleti nedir?" diye sorarken, bir gün kendimi bisiklet fotoğraflarına bakarken yakaladım :) Sonra bir gün Serhat bana "hacı sana da alalım bir tane bisiklet kış biterken, beraber turlarız" dedi ve farkında olmadan ilk adımı atmış oldum. Biraz araştırma v.s. derken, iş "Nisan gelmeden bir bisiklet alabilsem ne güzel olur" a döndü :) Sonra bir şekilde denk geldi ve aşağıda fotoğrafını göreceğiniz ilk göz ağrımı almak nasip oldu :) Nedense MTB'den ziyade şehir bisiikletleri her zaman bana daha cazip göründü ve ilgimi daha çok çekti ve tam da istediğim gibi bir bisikletle başlama imkanım oldu. Maddi olarak ilk etapta çok yüklenmek istemediğim için ikinci el bir bisiklet ile başlamak mantıklı geldi. Üzerinde aksesuar olarak hiçbirşey bulunmuyor ve şimdi önce kask, eldiven, ön ve arka aydınlatmalardan başlayarak sonrasında yavaş yavaş tüm ekipmanlarımı almayı düşünüyorum. Yardımlarınız ve önerilerinizi beklerim :)
    Şu an içimdeki bisikletle ilgili heyecanla, sayfalarca yazı yazabilirim herhalde ama daha uzun yazıp yazıyı okunmaz hale getirip sizi sıkmak istemiyorum. İlk göz ağrımın fotoğrafını aşağıda paylaşıyorum, hepinize selamı var :) Yakınlardaki arkadaşlarla tanışmak, bilgilenmek ve bu eşsiz olacağını düşündüğüm zevki paylaşmak isterim ;) Ama sanırım önce biraz antrenman yapmam gerekiyor ki, sizleri turun yarısında beni çekmek zorunda bırakmayayım değil mi :)

Herkese selamlar ve saygılar...

Uploaded with ImageShack.us

özel, tekkir, Artık Yok ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Enes nlfr

Enes nlfr Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Bisikletiniz çok hoş şehir bisikleti alarak iyi yapmışsınız güle güle kazasız pedallamanız dileğiyle..

3. Erdem UYLAŞ

Erdem UYLAŞ Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Teşekkür ederim... Umarım keyifli sürüşler olur

4. Artık Yok

Artık Yok Bisikletkolik

Seviye:
    hayırlısı olsun güzel bir tercih yapmışsınız sizi fazla yormayacak keyif verecek uygun bir model diyebilirim grup turlarına başlayarak kendinizi kısa zamanda geliştirebilir ve form tutabilirsiniz bol pedallar

5. Erdem UYLAŞ

Erdem UYLAŞ Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Reşit Bey teşekkür ederim. Sizlerden doğru seçim yaptığımı duymak beni ayrıca memnun ediyor. Önce çok okuyarak sonra da çok pedallayarak bilgi ve deneyim sahibi olacağım inş. Form tutma konusunda bir hayli çalışmam gerekecek, zira şu anki kilom olmam gereken kilomdan yaklaşık 10-15 kg. fazla. Malum işim gereği bütün gün bilgisayar başında oturarak çalışıyorum. Umarım bisiklet sayesinde bu açığı da kapatmış olurum...

6. TOLGA TUMAY

TOLGA TUMAY Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Merhaba, hoş geldin ve hayırlı olsun.bende bornovadayım, umarım birkaç bornovalı bulusup birlikte pedallayabiliriz... Sağlıkla kullan...

7. Hasan Atik

Hasan Atik Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    merhabalar, organizasyon olursa katılabilirim. benim de formum çok düşük ve 25 kilo fazlam var :( hoşçakalın

8. ardakandemir93

ardakandemir93 Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Başlangıç olarak gayet uygun ve yeterli bir seçim yapmışsınız, ikinci elden almanız mantıklı bir hareket olmuş. Keyifle ve kazasız belasız binersiniz umarım :)

9. Onur Gençoğlu

Onur Gençoğlu Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bisikletiniz hayırlı olsun :) Bornovada Çarşamba Akşamı Bisikletçileri (ÇAB) grubu mevcut. Ben geçen yıl bol miktarda katıldım, tavsiye ederim :)

Doğukan KARBAL bunu beğendi.
  10. Doğukan KARBAL

Doğukan KARBAL Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Sizleri ÇAB'a da bekleriz, hayırlı olsun. :)