Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bimeks iade ve değişim yapmıyor

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında mehmet ertuğrul duyan tarafından paylaşıldı.

1. mehmet ertuğrul duyan

mehmet ertuğrul duyan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    geçen sene vardemin flashlı zoomlu cep fenerinden 2 adet aldım çok memnun kaldım dün akşamda k.maraş arnelia mağzasına gittim 2 adet aynı wardem gibi şekil olarak 1 tane bile farkı yok ondan aldım neyse bisiklete taktım 2sinide yolda giderken çok düşük ışık veriyordu bende bir yüksek moduna alayayım dedim yüksek modu yok eve gittiğimde fasturayı inceledim panther diye garip bir markanın cep feneriymiş bugün öğlendede geri bimekse gittim değişim yapıcaktım kasadaki adam bana aksesuar ürünlerinde değişim yada iade yapmıyoruz dedi bende sinirlendim nasıl iade yada değişim olmaz dedim sinirlendim geldim firmayı aradım firmadaki yetkilide 4822 sayılı kanun ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ile sözleşmeden cayma hakkı koşulsuz olarak tüketicilere verilmemektedir. bende bide ona sinirlendim inadına yapıyor sanki bu teknoloji firmalar teknosa mediamarket gold,vatan, hepsinde bu tarz olaylar yaşadım artık yurtdışından ve küçük çaplı marketlerden alış veriş yapacağım

2. enzo

enzo Kıdemli Üye

Adı:
    Enes Çatal
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Değişim olmama olayını çözemedim, benim bildiğim o kanunda ve maddelerinde aksesuar vs. diye bir ayrım yok, hatta taşınır taşınmaz, tatil-devre mülk vs.'de bile cayma hakkı var.

3. Çağlayan

Çağlayan Onursal Üye

Seviye:
    arkadaşlar yakın bir zamanda,cayma ve para iadesi ne yazıkki kaldırıldı..

aynı şeyi media markta yaşadım,üründen memnun kalmadım ve para iadesini alamadım.