Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bimaş black stork 26j21v bisiklet

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında omerkayit tarafından paylaşıldı.

1. omerkayit

omerkayit Yeni Üye

Değerli bisiklet dostu arkadaşlarım;

Sizlerden bir ricam olacak Kipa 'da bir kampanya gördüm (kampanya haziran ayının 18 ine kadar geçerlidir) http://img248.yukle.tc/images/81bimas.JPG ve 129 liraya (200 ytl den indirilmiş kampanya) bir bisiklet var. Biliyorum hepiniz su borusu diyeceksiniz kadrosuna, bunları bende biliyorum. Yalnız bu modeli daha önce göreniniz duyanınız kullanınız var mı ? Ben tutup modifiye etmeyeceğim. Seneye belki 500 tl lik bisiklet de alırım. Yada 100 tl versem falanca bisiklet alırım. Benim amacım şu an çok borçtayım ucuz yollu bir bisiklet alabilmek için çabalıyorum.

Akşamları düzyolda 2-3 saat gezmek istiyorum. Ön kaldırmak takla atmak ya da düz duvara çarpmak gibi niyetim de yok. Acaba bu bisiklet ne kadar işimi görür.

Yaşım: 24
    Boy: 180
    Kilom: 70

Bisikletin özellikleri http://img248.yukle.tc/images/81bimas.JPG

hi -ten kadro maşa (tig kaynak)
    21 vites revo shifter sunrun
    v,brake fren sistemi
    wanda-king lastik
    wader sele
    2 yıl garanti
    özellikleri tam olarak yazmıyor ama 26 jant 21 vites olabilir.

Bisikleti sadece bakkala gitmek, bi kaç saat gezmek amaçlı istiyorum.

İlgililere teşekkür ediyorum.

2. FarukDemir

FarukDemir Forum Bağımlısı

Seviye:
    resim bulunamıyor tekrar yüklerseniz iyi olur:in:

3. omerkayit

omerkayit Yeni Üye

İmageshack galiba direkt bağlantılara izin vermiyor. Şu an yeniledim bağlantıyı :)

4. Samet Şenel

Samet Şenel Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Bence gayet işinizi görür fiyatıda gayet makul ama pek birşey beklemeyin bisikletten.

5. omerkayit

omerkayit Yeni Üye

Teşekkür ederim arkadaşlar keşke param olsa iyi bir bisiklet ile sizinle gezilere de gelebilsem. Mesleğim fotoğrafçılık bisiklet aslında çok işime yarayabilir. Artık kısmetse önümüzde ki aylar da iyi bir bisiklet ile aranıza katılmak :) Boyuma yeter mi acaba bu bisiklet fikriniz var mı ? Bisikletten birşey bekleyemem elbette, yarım metrelik çocuk bisikletleri bile 150 tl civarı iken o fiyata anca böyle külüstür bisiklet alınır :)

6. Samet Şenel

Samet Şenel Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Farklı boy ölçüleri olmuyor sanırım o bisikletlerde mutlaka deneyerek alın,kullanırken bel ağrıları vs çekebilirsiniz daha sonra,kazasız pedallamalar.

7. omerkayit

omerkayit Yeni Üye

Arkadaşlar az önce bisikleti almaya Kipa'ya gittim. Mağaza yetkilisi inatla bisikletin 160 lira olduğunu söyledi. Bende almaktan vazgeçtim. Ayrıca ellerinde birtane kalmış o da depo da sağı solu çizilmiş, ayıplı mal sattıkları halde indirime gitmedikleri için de kınıyorum. Kısa bir not bu bisikleti alacaklar (benim gibi bütçesi olmayanlar yada dar gelirliler) hiç bisiklet almamak daha iyidir. İnanın bana bir dönerciye gidersiniz size kağıt gibi dilimler keser içine ise soğan doldurur ya işte öyle bir bisiklet. Ben Salcano Excel yada o tarz bisiklete 250 milyon vermeye razı oldum. Bu bisiklete binilmez arkadaşlar, eğer bilginiz yoksa lütfen giderken yanınızda bisikletten anlayan birileri olsun.

Yorum yazanlara teşekkür ediyorum.

8. Hakim Arslan

Hakim Arslan Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    iyiki de alamamışsın çünkü bu bisikletler yaklaşık 50 cm kadrolu oluyo standart boylar yani bunlara mahallede 13-14 yaş çocuklar biniyo orasını burasını rahat çizip kırabilmek için de ideal :D ama size hayatta olmaz hem kadroları küçük iş görmez hem de bu bisikletten bi performans zevk alamazsınız ancak 2 dakka bakkala gidersiniz onda da vücudunuzun belli bölgeleri ağrıyarak dönersiniz... şanslısınz alamadığınız için umarım daha iyi bişey alabilirsiniz..

9. Mustafa Kolalı

Mustafa Kolalı Yeni Üye

Seviye:
    Bende Salcano Excel almayı düşünüyorum nasıl bisiklet bari beğendinmi ?